Manažér údržby

Monarflex s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 1, Štúrovo
Termín nástupu
ASAP
minimálna ponúkaná mzda 1300€/mesiac (konečná ponúkaná mzda závisí od skúseností, schopností a kvalifikácie kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie úseku údržby v spoločnosti
- koordinácia prác údržby - elektro, automatizácia, pneumatika, hydraulika, mechanika
- špecifikácia náhradných dielov
- práca s technickou dokumentáciou
- správa budov a areálu spoločnosti
- plánovanie, sledovanie a optimalizácia nákladov na údržbu
- komunikácia s dodávateľmi strojov, náhradných dielov a vykonávanie dohľadu
- plánovanie, koordinácia a zodpovednosť za realizáciu preventívnej, operatívnej údržby a servisu strojov a zariadení podľa stanovených termínov
- zodpovednosť za plynulý chod a údržbu výrobných zariadení spoločnosti
- zodpovednosť za vyhradené technické zariadenia podľa vyhl. 508/2009 Z.z.

- doplnkové dôchodkové sporenie
- životné a úrazové poistenie
- dochádzkový bonus
- odmena pri pracovných jubileách v spoločnosti
- zamestnanecké zľavy na firemné produkty
- darčekové poukážky zamerané na zdravie a revitalizáciu
- občerstvenie na pracovisku
- závodné stravovanie
- firemné akcie

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu na emailovú adresu: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- schopnosť riešiť vzniknuté technické problémy výroby
- komunikatívnosť
- schopnosť aktívne a efektívne pracovať v tíme a podporovať tím spolupracovníkov
- orientácia v technickej dokumentácii
- minimálne 3 ročná skúsenosť ako manažér alebo vedúci údržby
- VŠ vzdelanie technického smeru alebo dostatočná prax s vedením údržby
- odborná spôsobilosť FO pre el.zariadenia § 23. vyhl. 508/2009Z.z. výhodou
- základná znalosť PLC systémov (Siemens S7, B&R, Omron)

Výroba hydroizolačných materiálov, lešenárskych fólií v stavebníctve.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3782331  Dátum zverejnenia: 9.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: minimálna ponúkaná mzda 1300€/mesiac (konečná ponúkaná mzda závisí od skúseností, schopností a kvalifikácie kandidáta)