Hlavný kuchár

FIRES, s.r.o.

Miesto práce
Batizovce
Termín nástupu
04.11.2018
Mzdové podmienky (brutto)
950 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie tímu kuchárov
- príprava jedál podľa stanovených štandardov;
- starostlivosť o čistotu jednotlivých pracovísk kuchyne;
- zodpovednosť za kvalitu pripravovaných pokrmov;
- starostlivosť o skladové zásoby a ich dopĺňanie;
- objednávky tovaru;
- starostlivosť o dokumentáciu a HACCP;
- stretnutia s potenciálnymi zákazníkmi a dodávateľmi;
- komunikácia s hosťami;

- 8 hodinová pracovná doba + preplatené prípadné nadčasy;
- bonusy k platu v závislosti od odborných znalostí konkrétneho uchádzača;
- plat kompletne uvedený v pracovnej zmluve v plnej výške;
- práca v špičkovo vybavenej kuchyni, v príjemnom prostredí a dynamickom kolektíve;
- práca s kvalitnými a čerstvými surovinami, pod taktovkou renomovaného šéfkuchára;

V prípade záujmu o prácu nám pošlite svoj životopis na adresu [email protected] .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

kuchár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- znalosť HACCP a BOZP
- zodpovednosť, sebestačnosť, flexibilita, spoľahlivosť;
- korektnosť, lojálnosť, pracovitosť;
- príjemné vystupovanie a komunikatívnosť;
- organizačné schopnosti;
- kreativita;
- schopnosť riadenia tímu a motivácie personálu;

Sme moderná rodinná firma, ktorá vlastní reštauračné a ubytovacie prevádzky Gašperov mlyn a Moment - bistro & ubytovanie. Gašperov mlyn sa dlhodobo drží na vrchole rebríčkov najlepších reštaurácií na Slovensku a bistro Moment je jeho sesterskou prevádzkou. Podobne ako v Gašperovom mlyne, aj v Momente si zakladáme najmä na chutnom jedle pripravenom z čerstvých, sezónnych surovín, príjemnej obsluhe a atmosfére v štýlovom prostredí či skvelých vínach.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3456104  Dátum zverejnenia: 20.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 €