Logo MOLITAS spol. s r.o.

Servisný technik strojov a zariadení

MOLITAS spol. s r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
August 2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacmesačná mzda + bonusy a prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne do nášho tímu hľadáme kvalifikovaného a skúseného servisného technika výrobných strojov a zariadení, ktorý má záujem učiť sa nové veci, pracovať na sebe a chce svojím prístupom prispieť k rastu spoločnosti. Jeho pracovnou náplňou bude:

- zabezpečovanie kompletnej výrobno-technologickej podpory výrobných strojov a zariadení na 3 prevádzkach firmy Molitas, s. r. o. (Raková SK, Veľké Turovce SK, Hodonín CZ),

- zabezpečiť bezpečnú a včasnú opravu a údržbu výrobných strojov a zariadení,

- rýchlo a plynulo reagovať na výrobné požiadavky pri poruchách výrobných strojov a zariadení,

- realizácia pravidelných údržieb zariadení v súlade s technickými špecifikáciami s cieľom zabezpečiť plynulý chod výroby,

- komunikovanie v anglickom jazyku s našimi dodávateľmi strojov a zariadení, pri odstraňovaní technických porúch alebo pri montážach nových strojov a zariadení,

- pravidelne vyhodnocovanie efektívnosti výroby na danom zariadení, a čo najefektívnejšie nastavenie daného zariadenia.

- udržiavanie záznamov servisných prác a pravidelné monitorovanie výkonu výrobných liniek,

- vyvíjať a implementovať zlepšenia, ktoré podporujú produktivitu a kvalitu výroby,

- predkladanie návrhov na obnovu a modernizáciu výrobných zariadení s nimi súvisiacich

- pracovať z technickou dokumentáciou,

- spolupracovať pri montáži nových zariadení od dodávateľov a vykonávať potrebné úpravy a testovania nových strojov,

- spolupracovať pri presunoch a demontáži strojov a zariadení,

- udržiavať bezpečné pracovné prostredie súlade zo zákonmi.

- práca v stabilnom a priateľskom kolektíve,

- podpora počas adaptačného programu,

- možnosť osobného a kariérneho rastu,

- motivujúce finančné ohodnotenie,

- odmeny za zlepšovacie návrhy,

- sociálny program,

- príspevok na rekreáciu,

- príspevok DDS,

- firemné benefity (notebook, mobil, ...).

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2024 (ostáva ešte 73 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický, strojársky odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Poľský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- komunikatívnosť,
- pozornosť,
- presnosť,
- spoľahlivosť,
- predstavivosť,

- znalosti výkresovej dokumentácie,

Spoločnosť MOLITAS s.r.o patrí medzi významných výrobcov produktov z PUR pien najmä pre nábytkársky priemysel (sedacie súpravy, stoličky, matrace, atď.) v regióne strednej Európy. Okrem výroby nábytku spolupracujeme s partnermi aj v oblasti technických aplikácií, napr. balenie, tesnenia, automotive, zvukové izolácie a pod. Do skupiny MOLITAS s.r.o. patria výrobné závody v ČR: PURETA s.r.o. a MOLITAS TECHNOLOGY s.r.o., Skupina spolu zamestnáva cca 300 zamestnancov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 4791057  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac