Pracovník v rastlinnej výrobe

Mold Trade MF, s. r. o.

Miesto práce
Cestice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
okamžite
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacvýplatný termín ku 20. dňu v mesiaci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o pestovanie rastlín v ovocnom (čučoriedkovom) sade o výmere 10 hektárov, zabezpečenie kontrol sadeníc, kontrola technológie zavlažovania, nutné opravy technológie v sade (oprava hadíc zavlažovania), zber plodín, kontrola škodcov a chorôb na sadeniciach, kosenie trávy, strihanie rastlín, postrekovanie proti burine a škodcom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Poľnohospodárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

časová flexibilita, zručnosť s ručným náradím, vzťah ku rastlinám, schopnosť samostatnej práce, logické myslenie, zodpovednosť

Spoločnosť sa zaoberá poľnohospodárskou výrobou pri Cesticiach, okres Košice okolie. Novou súčasťou výroby bude 10 hektárový ovocný sad na pestovanie a produkciu čučoriedok. V sade bude vysadených približne 40 000 ks sadeníc čučoriedok. Sad bude obsahovať modernú technológiu zavlažovania a dávkovania hnojív pomocou počítačom ovládanej technológie.
ID: 4402142  Dátum zverejnenia: 14.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac