Export Ügyfélmenedzsment Munkatárs

MOL

A munkavégzés helye
Almásfüzitő, Magyarország

MOL-csoport

A MOL csoport dinamikusan fejlődő kenőanyag üzletágának ügyfélmenedzsment csapatába keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Export Ügyfélmenedzsment munkatárs

Munkavégzés helye: Almásfüzitő

Munkakör célja:

Operatív közreműködés a MOL-LUB Kft. értékesítési tevékenységében. Komplex kereskedelmi háttértámogatás nyújtása a cég export értékesítési részlegének, adminisztratív feladatok ellátása, nyilvántartások vezetése, adatszolgáltatás. Export kiszállítások lebonyolítása

Elsődleges feladatok:
• Vevői rendelések adatainak rögzítése, ellenőrzése, felkövetése
• Magas szintű vevői együttműködés és kommunikáció biztosítása
• Export üzletkötői munka támogatása
• Vevői szerződések operatív kezelése
• Vevői reklamációk kezelése
• Speciális kiszállításokhoz szükséges dokumentáció előkészítése (L/C)
• Partnerekkel, leányvállalatokkal és üzletkötőkkel folyamatos kapcsolattartás
• Társszervekkel való operatív együttműködés, egyeztetés, közös folyamatok optimalizálása
• A hatályos törvények, jogszabályok, külső előírások és belső utasítások betartása
Kiegészítő feladatok:
• Vevői rendelések kiszállításához kapcsolódó ügyintézés:
o Sofőrök fogadása, belépéshez szükséges dokumentumok ellenőrzése
o Kiszállítási dokumentumok elkészítése, kezelése
o Fuvarszervezés
o Vámügyintézéshez szükséges dokumentáció előkészítése
o Számlázási folyamatok teljes körű bonyolítása
• Folyamatos kapcsolattartás a fuvarozókkal
• Export kiviteli ellenőrzések előkészítése

Követelmények:

• Felsőfokú végzettség
• 3 év releváns területen szerzett tapasztalat
• Angol nyelvtudás kommunikációs szinten (írásban és szóban is)
• Legalább még 1 idegen nyelv ismerete, előnyt jelent szlovák, német, olasz, orosz
• Külkereskedelmi ismeretek
• Kiemelkedő kommunikációs készség és problémamegoldó képesség
• Alapszintű jogi és pénzügyi ismeretek
• Microsoft Office alkalmazások és SAP felhasználói szintű ismerete

Amit ajánlunk:

• Stabil állás egy dinamikusan bővülő szervezetben
• Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
• Változatos feladatkör
• Versenyképes csomag és béren kívüli juttatás

Amennyiben ez az állásajánlat felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a MOL Állásportálján keresztül (www.mol.hu), kérjük, regisztráljon a Karrier címszó alatt!

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

ID: 3581743  Dátum zverejnenia: 18.1.2019