Logo MojeLIEKY.sk s.r.o.

Farmaceut

MojeLIEKY.sk s.r.o.

Miesto práce
Pneumo-Alergo Centrum, Údernícka, Petržalka
Termín nástupu
po dohode najneskôr 6/24
1 700 EUR/mesiacmzda od 1700 EUR / mesiac v závislosti od praxe + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce pre pozíciu Farmaceut:

  • Výdaj liekov na lekársky predpis, voľnopredajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
  • Poskytovanie odborných informácií a poradenstva pacientom
  • Príjem a preberanie tovaru, kontrola skladových zásob, objednávanie sortimentu lekárne
  • Komunikácia s lekármi pri riešení problémov ohľadom preskripcie liekov
  • Vybavovanie reklamácii s dodávateľmi
  • Overovanie a kontrola dodržiavania predpisov týkajúcich sa prevádzky lekárne
  • Zodpovednosť za kvalitu a správne skladovanie liekov a zdravotníckych pomôcok
  • Vedenie dokumentácie a záznamov o výdaji liekov a zdravotníckych pomôcok
  • Spolupráca s ostatnými pracovníkmi lekárne

Typický deň na pozícii Farmaceut:

  • Výdaj liekov na lekársky predpis a voľnopredajných liekov

Ďalšie príklady typickej náplne práce pre pozíciu Farmaceut:

  • Kontrola a objednávanie skladových zásob
  • Zodpovednosť za správne skladovanie a manipuláciu s liekmi a zdravotníckymi pomôckami

Typická pracovná doba pre pozíciu Farmaceut:

  • 8 hodín denne
  • Víkendy voľné

  • Získaš  prácu s úhradou poplatkov spojených s registrom a členstvom v SLeK, čo ti ušetrí peniaze a čas.
  • Máš štandardnú pracovnú dobu 8 hodín, takže môžeš lepšie plánovať svoj osobný život.
  • Nebudeš pracovať cez víkendy, tak si  lepšie užiješ svoje voľné dni a sviatky.
  • Máš k dispozícii zamestnanecké zľavy na nákupy v našej lekárni, takže aj ušetríš  peniaze.
  • Získaš podporu pre sústavné vzdelávanie a rast svojich schopností a kariéry.
  • Pracuješ v lekárni vo vlastníctve farmaceutov, ktorí sa starajú o svojich zamestnancov a zákazníkov.
  • Máš k dispozícii moderné pracovné prostredie, ktoré ti umožní lepšie sa sústrediť na prácu.
  • Získaš skúsenosti v oblasti zdravotníctva a farmácie, ktoré sú cenné pre tvoju budúcnosť.
  • Budeš súčasťou tímu profesionálov, ktorí sa snažia dosahovať najlepšie výsledky.
  • Môžeš sa zapojiť do projektov, ktoré prispievajú k zlepšeniu zdravia a kvality života ľudí.
  • Získaš príležitosť spoznať nových ľudí a rozvíjať svoje komunikačné zručnosti.
  • Máš možnosť získať finančné bonusy za dosiahnutie stanovených cieľov.
  • Máš možnosť stráviť zimnú či letnú dovolenku vo Vysokých Tatrách s ubytovaním zdarma.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmaceut

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Komunikatívnosť
  • Samostatnosť
  • Zvládanie stresových situácií
  • Chuť pracovať
  • Vzdelanie v oblasti farmácie
  • Zručnosť v práci s počítačom a softvérmi
  • Zodpovednosť a spoľahlivosť
  • Pracovitosť a tímovosť

Súkromná verejná lekáreň v spoluvlastníctve farmaceutov. Skúsenosť s prevádzkovaním verejnej lekárne od r. 2005.

Kontakt

Kontaktná osoba: PharmDr. Martin Višňanský
Tel.: +421903752210
E-mail: poslať životopis
ID: 4816542  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac