Lekárnik - asistent

MojeLIEKY.sk s.r.o.

Miesto práce
Údernícka, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
podľa dohody (možný aj ihneď)
Hrubá nástupná mesačná mzda od 1150,- EUR v závislosti od praxe, zvýšenie mzdy po skúšobnej dobe, detaily na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výdaj liekov na lekársky predpis, výdaj voľno-predajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
- objednávanie, komunikácia s distribučnými spoločnosťami a obchodnými zástupcami
- poskytovanie odborného poradenstva pacientom a klientom lekárne

- moderná, rodinná nesieťová lekáreň, spoluvlastnená farmaceutmi
- zamestnancom hradíme poplatky za členstvo v Slovenskej lekárnickej komore a v Registry farmaceutov
- výkon práce na jednom mieste, žiadny záskok na iných prevádzkach
- poskytujeme platené voľno na ďalšie vzdelávanie

Informácie o výberovom konaní

- kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

študijný odbor farmácia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

– ukončené vzdelanie v odbore farmácia podmienkou
– orientácia na pacienta, empatia, schopnosť komunikácie
– samostatnosť a zodpovednosť

Súkromná verejná lekáreň v spoluvlastníctve farmaceutov. Skúsenosť s prevádzkovaním verejnej lekárne od r. 2005.
ID: 3597955  Dátum zverejnenia: 11.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Hrubá nástupná mesačná mzda od 1150,- EUR v závislosti od praxe, zvýšenie mzdy po skúšobnej dobe, detaily na osobnom pohovore