Správa e-shopu a predaj

MôjDom štúdio, s.r.o.

Miesto práce
Tvrdošín
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
21.09.2020
Mzdové podmienky (brutto)
6 - 12 EUR/hod.6 EUR za hodinu + provízia za predaj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa práca na počítači a komunikácia s ľuďmi?

Pokiaľ si zodpovedný, precízny a nebojíš sa komunikácie tak je táto práca práve pre teba :). Pridaj sa k nám a pracuj s nami - inovátorom a najväčším internetovým predajcom dverí na Slovensku.

Ako to bude prebiehať a čo od teba očakávame?

Budeš sa starať o produkty a kategórie na našom e-shope a zvyšok času sa budeš venovať predaju a činnostiam s tým súvisiacim. Všetko ťa naučíme, v tejto oblasti sme už vychovali niekoľkých úspešných predajcov a správcov e-shopu. S radosťou ti odovzdáme naše know-how, aby si mohol osobnostne rásť.

Pokiaľ budeš šikovný a budeme sa môcť na teba spoľahnúť pridelíme ti aj nejaké developerské projekty alebo veľkoobchodných zákazníkov, nech môže tvoj obrat prudko stúpnuť, čo výrazne pocítiš aj na svojom ohodnotení :).

Zaučenie bude prebiehať v našej centrále v Námestove. Následne budeš pracovať samostatne, v novootvorenej prevádzke v Trstenej alebo Tvrdošíne.

Sme mladí, transparentní a féroví. Jednáme vždy priamo a na rovinu, aby si vedel na čom si. Ak si na to trúfaš tak nám zašli svoj životopis a neboj sa ku nemu pripojiť aj pár slov :).

Ku základnej zložky ohodnotenia + obratový bonus na základe dosiahnutých obchodných výsledkov.
Firemný mobilný telefón a notebook.
Mladý - dynamicky sa rozvíjajúci kolektív.
Možnosť osobnostného rastu.
Odborné školenia.
Nákup tovaru za zvýhodnené ceny.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Zodpovednosť, čestnosť, pracovitosť a precíznosť.
Príjemné vystupovanie voči zákazníkom.

Sme mladá, rýchlo rozvíjajúca sa spoločnosť podnikajúca v oblasti maloobchodného a veľkoobchodného predaja interiérových a vchodových dverí a podláh.

Počas nášho pôsobenia na slovenskom trhu sme vyhoveli požiadavkám desaťtisícov zákazníkov, od malých bytov až po veľké polyfunkčné objetky. Našim zákazníkom ponúkame najväčší výber dverí na Slovensku, od klasických interiérových dverí až po špeciálne protipožiarne dvere. U nás si vyberie naozaj každý, máme riešenia pre všetky stavebné otvory.

Samozrejmosťou a našou najväčšou konkurenčnou výhodou je profesionálne zaškolený personál, vždy pripravený a ochotný pomôcť našim zákazníkom realizovať ich sny v peknom a modernom bývaní.

Bližšie informácie viď.: www.modos.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Miestneho priemyslu 1028
029 01 Námestovo

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomáš Meško
Tel.: +421918912190
E-mail: poslať životopis
ID: 3967686  Dátum zverejnenia: 14.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.