Asistentka predaja

MôjDom štúdio, s.r.o.

Miesto práce
Výhonská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
965 - 1 400 EUR/mesiaca) Od 965 do 1400 EUR v hrubom na TPP alebo b) od 1200 EUR + možnosť provízie za predaj na živnosť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si šikovná v administratíve?

Pridaj sa k nám a pracuj s nami - inovátorom a najväčším internetovým predajcom dverí na Slovensku.

Ako to bude prebiehať a čo od teba očakávame?
Budeš vykonávať činnosti, ktoré súvisia s predajom nášho sortimentu (interiérové dvere, vchodové dvere a podlahy) ako napr.: komunikácia so zákazníkmi al. pripravovanie podkladov pre obchodníkov.

Ak budeš šikovná a budeš chcieť kariérne rásť tak ťa v tom nebudeme obmedzovať ale podáme Ti pomocnú ruku. Máme prepracovaný zaškoľovací systém, kt. z teba môže spraviť perfektnú obchodníčku.

Sme mladí, transparentní a féroví. Jednáme vždy priamo a na rovinu, aby si vedela, na čom si. Budeme sa radi podieľať na tvojom zaučení a vynaložíme všetky prostriedky na to, aby sme ti pomohli stať sa spoľahlivou asistentkou.

Ak si na to trúfaš, tak nám zašli svoj životopis - ak nás zaujme tak sa s tebou radi stretneme.

Firemný mobilný telefón, notebook.
Mladý - dynamicky sa rozvíjajúci kolektív.
Možnosť osobnostného rastu.
Odborné školenia.
Nákup tovaru za zvýhodnené ceny.

Prosíme o zaslanie životopisu na adresu: [email protected]. Vybraný uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zodpovednosť, čestnosť, pracovitosť.
Príjemné vystupovanie voči zákazníkom.

Sme etablovaná, rýchlo rozvíjajúca sa spoločnosť podnikajúca v oblasti maloobchodného a veľkoobchodného predaja interiérových a vchodových dverí a podláh.

Počas nášho pôsobenia na slovenskom trhu sme vyhoveli požiadavkám desaťtisícov zákazníkov, od malých bytov až po veľké polyfunkčné objetky. Našim zákazníkom ponúkame najväčší výber dverí na Slovensku, od klasických interiérových dverí až po špeciálne protipožiarne dvere. U nás si vyberie naozaj každý, máme riešenia pre všetky stavebné otvory.

Samozrejmosťou a našou najväčšou konkurenčnou výhodou je profesionálne zaškolený personál, vždy pripravený a ochotný pomôcť našim zákazníkom realizovať ich sny v peknom a modernom bývaní.

Bližšie informácie viď.: www.modos.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3497204  Dátum zverejnenia: 12.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 965 EUR/mesiac