Lekár/ka neurológ (aj na čiastočný úväzok)

MojaPoliklinika s. r. o.

Miesto práce
Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
6 000 EUR/mesiac+ variabilná zložka (mzda môže dosahovať viac ako 10 tis.mesačne) Možné benefity: - preplácanie kongresov - flexibilný pracovný čas - podiel na zisku - firemné auto - príspevok na bývanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do novej modernej polikliniky v Martine hľadáme lekára so špecializačnou skúškou (atestáciou). Budujeme moderného PZS a máme v pláne rozšíriť našu už fungujúcu neurologickú ambulanciu. Potrebujeme doplniť personál pre bežný výkon ambulncie ako aj na EEG a EMG vyšetrenia. K dispozícii máme stacionár, fyzioterapeuta a iné.

Vieme sa dohodnúť aj na individuálnych podmienkach napr. vzhľadom na služby v nemocnici a podobne.

---S lekármi, ktorí len budú atestovať sa vieme dohodnúť na spolupráci s časovým odkladom---

Možné benefity:
- preplácanie kongresov
- flexibilný pracovný čas
- podiel na zisku
- firemné auto
- príspevok na bývanie

Podľa vzájomnej dohody.

Neváhajte nás kontaktovať ak ste aj inej špecializácie alebo chcete spolupracovať, ale za iných podmienok.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

- propacientský prístup
- záujem a ochota používať štandardy 21. storočia ako objednávací a vyvolávací systém, eZdravie a podobne

MojaPoliklinika s.r.o. je poskytovateľ zdravotnej starostlivosti pôsobiaci v Martine. Spoločnosť postupne otvára nové ambulancie s cieľom poskytovať zdravotnú starostlivosť na úrovni 21. storočia.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4571056  Dátum zverejnenia: 29.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 000 EUR/mesiac