Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Lekár/ka(všeobecný, pediatria, interná, derma, alergo-imuno a iné)

MojaPoliklinika s. r. o.

Miesto práce
Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
podľa dohody
2 500 - 5 000 EUR/mesiacMožné benefity: 13.plat, odmeny, podiel na zisku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do novej modernej polikliniky v Martine hľadáme lekárov so špecializačnou skúškou (atestáciou). Budujeme moderného PZS a máme v pláne rozšíriť sa o nasledovné ambulancie:
- všeobecná ambulancia pre dospelých
- pediatria
- interná ambulancia / geriatria
- dermatovenerológia
- alergológia imunológia
- kardiológia
a iné (nebránime sa iným špecializáciam).

---S lekármi, ktorí len budú atestovať sa vieme dohodnúť na spolupráci s časovým odkladom.---

Hľadáme lekárov, ktorí sú ochotní s nami budovať nové ambulancie a poskytovať zdravotnu starostlivosť na úrovni 21. storočia s moderným priestorovým a prístrojovým vybavením.

Možné benefity: 13. plat, preplácanie kongresov, flexibilný pracovný čas, podiel na zisku

Podľa vzájomnej dohody.

Neváhajte nás kontaktovať ak ste aj inej špecializácie alebo chcete spolupracovať, ale za iných podmienok.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

- záujem a ochota budovať novú ambulanciu
- proPacientský prístup
- záujem a ochota používať štandardy 21. storočia ako objednávací a vyvolávací systém, eZdravie a podobne

MojaPoliklinika s.r.o. je poskytovateľ zdravotnej starostlivosti pôsobiaci v Martine s celoslovensko ambíciou. Spoločnosť postupne otvára nové ambulancie s cieľom poskytovať zdravotnú starostlivosť na úrovni 21. storočia.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4194494  Dátum zverejnenia: 13.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac