Produktový manager

Moja srdcovka

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
15.1.2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aké povinnosti budeš mať?

- starostlivosť o zverené produktové portfólio
- listing nových produktov do systému
- návrhy úprav parametrov aktuálneho portfólia a starostlivosť o produktovú databázu
- návrhy, tvorba a implementácia nových produktov
- analyzovanie, vyhodnocovanie a reportovanie predajov
- analýza trhu pri výbere produktov do ponuky
- cenotvorba, reporting a nákup a objednávanie tovaru
- pravidelná účasť na meetingoch a poradách
- zodpovednosť za vytváranie a implementáciu aktivít na podporu predaja
- zodpovednosť za plnenie cieľov
- komunikácia s dodávateľmi aj v anglickom jazyku
- úzka spolupráca s nákupcami a inými internými oddeleniami
- delegovanie plánov predajov
- delegovanie mesacných špeciálov pre predaj online - offline
- analýza domáceho a zahraničného trhu
- cenotvorba
- aplikácia noviniek do predaja

Aké výhody môžeš očakávať?

- základná zložka mzdy je 4,10€/h
- možnosť práce z domu podľa vzájomnej dohody
- finančný príspevok na stravovanie 3,50 €/odpracovaný deň (Stravovacia poukážka v hodnote 6€)
- príplatok za sobotu 1,81€/odpracovaná hodina
- príplatok za nedeľu 4,23€/odpracovaná hodina
- práca na plný úväzok- bonus – v závislosti na pracovnom výkone
- osobný a kariérny rast
- stabilné zamestnanie
- množstvo zamestnaneckých výhod
- flexibilný pracovný čas
- MultiSport karta
- práca v mladom tíme plnom šikovných ľudí
- ak máš nejaký super nápad, povedz nám ho a možno práve tvoj nápad pomôže všetkým kolegom,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Čo od teba očakávame:
- orientácia v danej oblasti podmienkou
- min. 2 rok prax v danom obore
- silné analytické a logické myslenie
- schopnosť pracovať s dátami
- drive a chuť sa neustále zlepšovať a posúvať vlastné hranice
- schopnosť rýchlo sa učiť a chápať procesy
- vyjednávacie schopnosti
- organizačné schopnosti
- zameranie na detail
- odolnosť a prispôsobivosť voči zmenám
- silné analytické myslenie
- samostatnosť a zodpovednosť

Sme TOP 10 najzamestnávateľ v rebríčku Gastro a Cestovný ruch.
Moja Srdcovka je dynamicky vzrastajúca stabilná firma, ktorá ma veľké ambície do budúcnosti. Naša história siaha až do roku 1925 a všetky prevádzky sú vyhľadávané nielen pre svoje výnimočne dobré produkty, ale aj štýlové prostredie a príjemnú obsluhu. Viac sa dočítaš na našom webe mojasrdcovka.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4716194  Dátum zverejnenia: 1.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac