Manager prevádzky

Moja srdcovka

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 450 - 1 850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aké povinnosti budeš mať?

- Riadenie bezproblémového chodu zverenej prevádzky
- Nábor, vedenie, motivovanie a kontrolovanie podriadených zamestnancov.
- Objednávanie, preberanie a kontrolovanie tovaru.
- Fyzická kontrola skladových zásob (inventarizácia).
- Pravidelné kontrolovanie stavu prevádzky, hľadanie nedostatkov a navrhovanie vylepšení, inovácií.
- Riešenie neštandardných prípadov na prevádzke, riešenie sťažností a reklamácií zákazníkov.
- Zodpovednosť za poskytovanú úroveň služieb.
- Vykonávanie dohľadu nad prebiehajúcimi akciami a podujatiami.
- Pripravovanie, tvorenie a realizácia cenovej politiky.

Aké výhody môžeš očakávať?

- finančný príspevok na stravovanie 3,50 €/odpracovaný deň (Stravovacia poukážka v hodnote 6€)
- príplatok za sobotu 1,81€/odpracovaná hodina
- príplatok za nedeľu 4,23€/odpracovaná hodina
- práca na plný úväzok- bonus – v závislosti na pracovnom výkone
- osobný a kariérny rast
- stabilné zamestnanie
- množstvo zamestnaneckých výhod
- flexibilný pracovný čas
- MultiSport karta
- práca v mladom tíme plnom šikovných ľudí

Prvé kolo výberového konania sa bude konať prostredníctvom e-mailov. Do užšieho výberu budú zaradení uchádzači na základe životopisov. Prosíme odoslať životopis na dole uvedený mail spolu s aktuálnou fotografiou. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria a v žiadosti o prijatie do pracovného pomeru bude uvedený súhlas so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Prax na pozícii/v oblasti

čašník, manager gastro

Počet rokov praxe

1

Čo od teba očakávame:
- min. 1 rok prax v danom obore
- komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie
- dobré medziľudské vzťahy
- vysoké pracovné nasadenie
- flexibilita
- spoľahlivosť a zodpovednný prístup k práci
- čistota pri práci
- udržiavať vysokú úroveň servisu

Sme TOP 10 najzamestnávateľ v rebríčku Gastro a Cestovný ruch.
Moja Srdcovka je dynamicky vzrastajúca stabilná firma, ktorá ma veľké ambície do budúcnosti. Naša história siaha až do roku 1925 a všetky prevádzky sú vyhľadávané nielen pre svoje výnimočne dobré produkty, ale aj štýlové prostredie a príjemnú obsluhu. Viac sa dočítaš na našom webe mojasrdcovka.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Paulina Kováčikova
E-mail: poslať životopis
ID: 4079577  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 450 EUR/mesiac