Manager prevádzky- hlavná čašníčka/čašník do nášho tímu v Lučenci

Moja srdcovka

Miesto práce
Lučenec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4,2 - 5,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie bezproblémového chodu zverenej prevádzky.
- Nábor, vedenie, motivovanie a kontrolovanie podriadených zamestnancov.
- Objednávanie, preberanie a kontrolovanie tovaru.
- Komunikácia s dodávateľmi a vyjednávanie najvýhodnejších dodávateľských podmienok.
- Fyzická kontrola skladových zásob (inventarizácia).
- Zodpovednosť za vzniknuté manká a škody, hľadenie príčin vzniku a následné zosobňovanie.
- Pravidelné kontrolovanie stavu prevádzky, hľadanie nedostatkov a navrhovanie vylepšení, inovácií.
- Riešenie neštandardných prípadov na prevádzke, riešenie sťažností a reklamácií zákazníkov.
- Zodpovednosť za poskytovanú úroveň služieb.
- Vykonávanie dohľadu nad prebiehajúcimi akciami a podujatiami.
- Pripravovanie, tvorenie a realizácia cenovej politiky.

- práca na plný úväzok
- zľava pre zamestnanca
- možnosť kariérneho rastu
- zaujimavé finančné ohodnotenie
-výplata v stanovenom termíne na osobný účet
- osobný rast
- zamestnanecké benefity
- práca v mladom kolektíve

Prvé kolo výberového konania sa bude konať prostredníctvom e-mailov. Do užšieho výberu budú zaradení uchádzači na základe životopisov. Prosíme odoslať životopis na dole uvedený mail spolu s aktuálnou fotografiou. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria a v žiadosti o prijatie do pracovného pomeru bude uvedený súhlas so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

3

Čo od teba očakávme:
- min. 3 rokov prax v danom obore
- komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie
- dobré medziľudské vzťahy
- vysoké pracovné nasadenie
- flexibilita
- spoľahlivosť a zodpovednný prístup k práci
- čistota pri práci
- udržiavať vysokú úroveň servisu

Moja Srdcovka je dynamicky vzrastajúca stabilná firma, ktorá má veľké ambície do budúcnosti. História firmy siaha až do roku 1925.
Moja Srdcovka je vyhľadávané nielen pre svoju výnimočne dobrú zmrzlinu a chutné zákusky, ale aj pre štýlové prostredie a príjemnú obsluhu.
Snažíme sa vytvoriť nový koncept cukrární, ktorý si bude zakladať na kvalite vlastných vyrábaných produktov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ORER spol. s r.o.
Ulica T.G.Masaryka 350/16
984 01 Lučenec
ID: 3988368  Dátum zverejnenia: 18.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,2 EUR/hod.