Reagujte bez životopisu

Kuriér gastro donášky Dones.to

MODIS s. r. o.

Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
8 - 20 EUR/hod.Výška zárobkov závisí od vás. My sa postaráme o dostatočný počet objednávok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Značka Dones.to sa úspešne etablovala na trhu gastro donášky a neustále rastie, hľadáme nových kuriérov schopných čím skôr nasýtiť našich zákazníkov.

Zarábajte si šoférovaním, získajte úplnú časovú flexibilitu a super zárobky. Len vy rozhodnete o tom kedy a ako dlho budete jazdiť. S programom prémiových kuriérov vám navyše ponúkame garanciu mesačného príjmu!

Na úvod vám poskytneme bezplatné školenie a zoznámime vás so službou Dones.to. Jazdenie pre nás je jednoduché, transparentné a finančné efektívne. Peniaze vám posielame každé dva týždne.

Práve hľadáme kuriérov pre mestá Bratislava, Košice, Nitra, Žilina a Banská Bystrica.

Na osobnom alebo online pohovore sa dozviete detaily a radi zodpovieme na všetky vaše otázky.
Práca vyžaduje osobný automobil.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Modis s.r.o. pracuje na vývoji medzinárodnej marketplace aplikácie Yazu určenej pre jednoduché, pohodlné a rýchlé vytvorenie rezervácií do segmentu well-being.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3950889  Dátum zverejnenia: 6.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.