Architekt

MODIOR architects and engineers s. r. o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
1 800 EUR/mesiacHorná hranica mzdových podmienok bude odrážať schopnosti, skúsenosti a individualitu kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si architekt alebo architektka telom i dušou?
Rozmýšľaš nad zmenou, pretože sa chceš venovať výhradne architektúre?
Chceš pracovať pre úspešnú a neustále rastúcu spoločnosť, ktorá architektonicky a projekčne ovplyvňuje vzhľad a infraštruktúru Bratislavy, regiónu západného Slovenska a zahraničia?

Ak si na predošlé otázky odpovedal/a áno, pošli nám životopis, prípadne aj svoje portfólio a môžeme sa stretnúť.

Hľadáme skutočne kreatívneho človeka, ktorý vie na svojich projektoch zanechať kus seba a dať mu vlastný príbeh.

Náplň práce:
- samozrejme najmä architektúra
- vypracovanie a koordinácia architektonického návrhu, architektonickej štúdie a projektu po stupeň DUR
- architektonický audit
- účasť na stretnutiach s investorom
- tvorba a prezentácia vizualizácií (aj s použitím VR)
- účasť a príprava návrhov a dokumentácie na súťažiach a tendroch
- komunikácia a spolupráca s autorizovaným architektom a tímom architektov
- práca v programoch ArchiCAD, Lumion, SketchUp, Photoshop
- občasný výjazd na stavbu - autorský dozor, kontrolné dni
- skúsenejším uchádzačom vieme ponúknuť uplatnenie v koordinácii a technickom usmernení prideleného tímu na projektoch s podporou manažmentu a vedenia
- všetky najdôležitejšie profesie máme interne v rámci firmy, čo veľmi uľahčuje koordináciu projektov (ARCH, KPS, STA, TZB, ELO...)

Pozrite si video o našom prístupe k architektúre:

- práca na veľkých a atraktívnych projektoch
- možnosť kariérneho rastu a vedenia vlastného projektu
- flexibilný pracovný čas a práca z domu
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- príspevok pri narodení dieťaťa
- ponúkame zmluvu na živnosť s výhodami zamestnanca, prípadne od začiatku pracovný pomer na dobu neurčitú
- teambuildingové aktivity a večierky
- bonus v prípade odporúčania nového člena tímu až do výšky 300€
- príjemné prostredie a dobrý kolektív
- auto pre vybavovanie firemných záležitostí
- na povzbudenie neobmedzené množstvo kávy na pracovisku :)

Ďakujeme každému uchádzačovi za záujem pracovať pre našu spoločnosť.
Z dôvodu množstva životopisov, oslovíme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Architektúra

Ostatné znalosti

ArchiCAD - Mierne pokročilý
Lumion - Mierne pokročilý
SketchUp - Mierne pokročilý
Adobe Photoshop - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

5

- kreativita a nadšenie
- orientácia v aktuálnych trendoch
- technické myslenie
- zodpovedný prístup k úlohám
- ochota spolupracovať na rozvoji firmy
- komunikačné a prezentačné zručnosti

Tvoríme priestor. Sme architekti a generálni projektanti s internými profesiami. BIM je pre nás životne dôležitý.
Neustále pracujeme na rozširovaní nášho špecializovaného tímu.

Videá o nás:

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4738339  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac