Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Elektromontér

MODEZ-B, s.r.o.

Nemecko, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 200 - 2 000 EUR/mesiacpri živnosti ročný príjem u výkonného a skúseného elektromontéra a pri zohľadnení prác aj v zahraničí môže dosiahnuť 28.000 € až 36.000 €, prípadne aj viac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž káblových trás, pokládka a ukončenie káblov, výroba a osadenie rozvádzačov, pomocné stavebné činnosti súvisiace s elektrotechnikou, elektroinštalácie sú primárne NN a v priemyselných podnikoch

Pri živnosti hradenie ubytovania, preplatenie aj volneho, bonusy na konci roka, optimálna kombinácia práce na SK a čiastočne práce v zahraničí v moderných priemyselných podnikoch s podstatne vyšším príjmom a iné.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik, stavbár, klampiar

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

§21 - Elektrotechnik, usilovnosť, precíznosť, nasadenie, vodičský preukaz skupiny B výhodou

Montáže a dodávky elektrotechnických zariadení

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4495746  Dátum zverejnenia: 6.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac