Obchodný zástupca

Model Obaly a.s.

Místo práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 200 - 2 000 EUR/měsíc1200 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Čo bude Vašou náplňou práce:

  • prehlbovanie a rozvoj obchodných vzťahov u jestvujúcich súčasných zákazníkov
  • podieľať sa na rozvoji stratégie predaja a získavať nových zákazníkov vo zverenom regióne (Bratislava, Trnavský, Nitriansky a Trenčiansky kraj)
  • vyjednávanie profitabilných a konkurencieschopných obchodných podmienok, uzatváranie kontraktov
  • príprava cenových ponúk a prezentácií
  • mapovanie potrieb a trendov trhu
  • poskytovanie kvalifikovaného poradenstva a servisu zákazníkom
  • spolupráca s obchodným tímom, pracovníkmi zákazníckeho servisu a technologickej podpory
  • reporting vedúcemu predaja

Čo by sme u Vás radi videli:

  • VŠ/SŠ vzdelanie zamerané na polygrafiu, obchod alebo ekonómiu výhodou
  • praxee v oblasti výroby obalov alebo polygrafie podmienkou* rozvinuté obchodné a vyjednávacie zručnosti
  • vynikajúcui znalosť práce s MS Office
  • znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni (minimálne úroveň B2), maďarský jazyk výhodou
  • vodičský preukaz a prax vo vedení motorového vozidla, ochota cestovať
  • výborné komunikačné a argumentačné schopnosti, príjemné profesionálne a seriózne vystupovanie
  • pracovná a časová flexibilita, vysoké pracovné nasadenie

Ponúkame:

  • zamestnanie v silnej a prosperujúcej spoločnosti
  • Relax kupóny
  • stravné lístky
  • vianočnýí bonus
  • služobný automobil s možnosťou využitia i aj pre súkromné účely, mobilný telefón, notebook
  • podporu ďalšieho vzdelávania a profesného rastu
  • veľký priestor pre sebarealizáciu a uplatnenie vlastnej kreativity a nápadov
  • kvalitné zázemie a podpora pre obchodnú činnosť

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 3807949  Dátum zverejnenia: 11.11.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 2 000 EUR/měsíc1200 EUR/měsíc