Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Instalatéři/Topenáři - Německo! Nástup od 2500€ Netto bez němčiny! Od 2750€ s němčinou!

mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co. KG

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
21.03./28.03./04.04./11.04.
Mzdové podmínky (brutto)
11,6 - 17,23 EUR/hod.11,6 - 17,23 EUR/hod. Dieta za každý odpracovaný den až do 62€ Netto! Mzda i dieta podle dohody!

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Aktuálně je na výběr z těchto zakázek:

- Rekonstrukce hotelu - sanitární práce, koupelny, umyvadla, toalety, montáž vodovodních a kanalizačních zařízení/systémů apod. - denní směna od 48 hodin týdně
- Radiátory, montáže topení, příprava potrubí, pomocné práce apod. - denní směna 40 hodin týdně
- Team dvou na modernizování průmyslových hal
- Potrubář - denní směna od 45 hodin týdně
- Montáže kotlů (max do 50ti let + auto nezbytné kvůli ubytování)
- Zákaznický servis (domácí opravy podle objednávek + firemní vůz, vyžadována velmi dobrá znalost německého jazyka + ŘP)

Neváhejte, reagujte na inzerát a zajistěte si dobrou práci ještě dnes!

Zaměstnanecké výhody, benefity

◾️ Bonus za pravidelnou docházku - měsíčně 150€
◾️ Vánoční a letní bonusy - 150€ po zkušební době (po roce 200€)
◾️ Odměny za doporučení dalšího zaměstnance - 100€ - 300€
◾️ Pravidelné přehodnocování mzdy (po zkušební době, po roce a na základě kvalifikace)
◾️ Ubytování zařízené – platíme a ztrháváme z výpaty (300€-650€ - záleží na Vašem komfortu!)
◾️ Denní podpora v rodném jazyce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Pro naše klienty hledáme zlaté československé ručičky, aby i v Neměcku měli tu čest poznat naši preciznost!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Instalatér/Topenář/Vzduchotechnik

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Instalatér/Topenář

Počet let praxe

2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Německá firma mod Personaldienstleistungen GmbH se, s téměř 20-tiletými zkušenostmi v oblasti zprostředkování práce v průmyslové a řemelsné oblasti na uzemí celého Německa!
Férové jednání a spokojenost našich pracovníků jsou základy úspěšné spolupráce a tím pádem u nás na prvním místě.
ID: 3942452  Dátum zverejnenia: 9.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 11,6 EUR/hod.