Svářeči / zámečníci do Německa!

mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co. KG

Místo práce
Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
Okamžitý
Mzdové podmínky (brutto)
2 500 - 4 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Svařování různými metodami (MIG MAG, TIG / WIG, E nebo Autogen)
• Obecné svářečské práce (svařování plechů i trubek, ocelových konstrukcí, schodů, zábradlí atd.)
• Zámečnické práce (broušení, ohýbaní, příprava, vrtání atp. )
–práce podle technického nákresu
- možnost práce na CNC

-NĚMČINA na komunikativní úrovni - na pracovišti je potřeba se domluvit !

Na základě Vašich zkušeností Vám bude nabídnuta konkrétní pracovní nabídka!

Zaměstnanecké výhody, benefity

-DLOUHODOBÁ spolupráce
-UBYTOVÁNÍ ZAJIŠTĚNÉ v blízkosti pracoviště
-německá pracovní smlouva na DOBU NEURČITOU
-nadtarifní hodinová mzda
-DIETY za každý odpracovaný den včetně sobot
-týdenní zálohy
-Příplatky za neděle a svátky, Vánoční a rekreační bonusy
-Denní podpora zaměstnanců v rodném jazyce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Pro našeho klienta hledáme pracovníky pro všechny profese v řemeslné oblasti a to na území celého Německa!

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-minimálně základní znalosti německého jazyka
-základní/střední znalosti polského, maďarského nebo anglického jazyka výhodou
-certifikáty, pokud mate (s platnými certifikáty se zvyšuje i mzdové ohodnoceni)
-řidičský průkaz sk. B a automobil výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma mod Personaldienstleistungen GmbH se zabývá zprostředkovavaním práce v řemelsné oblasti na území celého Německa. Férové jednání a spokojenost našich pracovníků je u nás na prvním místě!

Im Sonnenschein 5
76467 Bietigheim
Německo

ID: 3940775  Dátum zverejnenia: 24.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/měsíc