2 600 - 3 200 EUR

Elektrikář do Německa od 2400€ netto

mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co. KG

Místo práce
Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Elektrická, vnitřní a vnější instalace budov
• Instalace průmyslových zařízení
• Montáž zásuvek a spínačů
• Osvětlovací sestava
• Schopnost číst elektrickou dokumentaci
• Insalace kabelové trasy
• Zapojování rozvaděčů například

Na základě Vašich schopnosti a požadavků Vám bude nabídnuta konkrétní pracovní pozice dle potřeby našich klientů.

Základní složka mzdy (brutto) a další odměny

15-22 €

Zaměstnanecké výhody, benefity

• ZABEZPEČUJEME UBYTOVÁNÍ v blízkosti pracoviště
• Nadtarifní hodinová mzda + diety za odpracovany den
• Německa pracovní smlouva na dobu neurčitou
• Možnost výběru záloh každý týden
• Tvoření individuálních týmů a nabídky
• Placené příspěvky na zdravotní pojištění / odchod do důchodu
• Bonus 300€ za doporučení zaměstnance
• Příspevky na pracovni oblečení a potřebné zdravotní prohlídky
• Příplatky za přesčasy a svátky, Vánoční a rekreační bonusy
• Placené dovolené
• Zázemí zavedené společnosti
• Denní podpora zaměstnanců v rodném jazyce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Jsme firma mod Personaldienstleistungen GmbH s působnost po celem světe ve zprostredkovavání práce. Neustále hledáme motivovaný a kvalifikovaný personal. Pracujeme regionálně i po celém Nemecku v oblasti technické průmyslové oblasti (řemeslnictví).

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

elektrikar

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2) nebo Polský jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

· Samostatnost a spolehlivost
· Zodpovědný přístup k práci a loajalitu k firmě
· Prokazatelná praxe v obdobné pozici
. komunikativní znalost německého jazyka výhodou
- znalost alespon jednoho z cizich jazyků se hodí - němčina, polština, angličtina, maďarština, ruština atd.
. certifikaty, pokud mate (s platnymi certifikaty se zvysuje i mzdove ohodnoceni)
· Řidičský průkaz sk. B a automobil výhodou
· Schopnost jemné práce, zručnost, spolehlivost, důvěra
· Trestní bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme firma mod Personaldienstleistungen GmbH s působnost po celem světe ve zprostredkovavani prace. Neustále hledáme motivovaný a kvalifikovaný personal. Pracujeme regionálně i po celém Nemecku v oblasti technické průmyslové oblasti (řemeslnictví).

Im Sonnenschein 5
76467 Bietigheim
Německo

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Tereza Gočálová
Tel.: +4940228607380
E-mail: poslat životopis
ID: 3689462   Dátum zverejnenia: 5.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   15-22 €