Manažér/ka skladu

mobilNET s.r.o.

Miesto práce
Rimavská Sobota-Sobôtka
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 660 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávanie dohľadu nad prijímaním a vyskladňovaním tovarových zásob.
• Evidovanie aktuálneho stavu zásob v skladovom systéme.
• Kontrolovanie objednávok, vedenie predpísanej dokumentácie.
• Riadenie, motivovanie a hodnotenie podriadených pracovníkov.
• Plánovanie pracovných zmien, zadeľovanie úloh a koordinovanie činností v rámci
skladu.
• Navrhovanie opatrení zameraných na optimalizovanie procesov skladového
hospodárstva.
• Dozeranie na správnosť uskladňovania a manipulovania s tovarovými zásobami.
• Kontrolovanie dodržiavania bezpečnostných, protipožiarnych a hygienických predpisov,
zaisťovanie ochranných pracovných pomôcok.
• Vypracovávanie pravidelných reportov pre vedenie spoločnosti.
• Vykonávanie riadnej, priebežnej a mimoriadnej inventarizácie skladových zásob.
• Spolupracovanie s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Skladová a logistická činnosť

Počet rokov praxe

2

• Profesionálny a ľudský prístup
• analytická myseľ
• dôslednosť, precíznosť
• komunikačné schopnosti
• kreatívneho, energetického a tímového ducha
• časová flexibilnosť
• spoľahlivosť
• zodpovednosť

Spoločnosť mobilNET s.r.o. je veľkoobchodná a v súčasnej dobe aj výrobná spoločnosť pôsobiaca na trhu mobilnej komunikácie od roku 2000, od ktorej doby sa vyprofilovala na jednu z najväčších distribučných spoločností na Slovensku v oblasti príslušenstva na mobilné telefóny. Naše výrobky sú označené ochrannou známkou, distribuované na domáci aj zahraničný trh. Zahraničných obchodných partnerov máme v Českej republike a Maďarsku. Spolupracujeme so zástupcami najväčších mobilných operátorov ako O2 a YETTEL. Našim stálym partnerom sú aj elektrodomy NAY, Planeo, EW, ktoré náš tovar distribuujú v rámci územia Slovenska, Maďarska a Česka. Za rovnako dôležitú a zásadnú považujeme spoluprácu s nezávislými predajcami, ktorí takisto prispievajú k dobrému menu našej firmy a našich produktov. V súčasnosti ponúkame našim zákazníkom viac ako 3000 druhov tovaru. Výber sa viaže na potreby našich zákazníkov, trhový potenciál a kvalitu produktov. Pozornosť venujeme aj ekologickým témam, na základe čoho sme siahli aj po udržateľných materiáloch a v rámci možností eliminovali odpad.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4361629  Dátum zverejnenia: 22.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 660 EUR/mesiac