Obchodní zástupcovia

mobilNET s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Maďarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 035 - 2 740 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si obchodný zástupca profík? Máš možnosť zastupovať viac firiem? Si živnostník alebo ťa to ťahá k obchodu? Tak príď na pohovor k nám a dozvieš sa viac. Náš sortiment je úžasný, skoro všade prítomné príslušenstvo na mobilné telefóny. Máme chuť pracovať na nových projektoch a výzvach s ľuďmi, ktorých to baví tiež a pri ktorých platí, za dobre odvedenú prácu veľká pláca. Máš možnosť sa realizovať na trhoch Slovenska, Maďarska a Českej republiky.

Ponúkame:
• otvorenú komunikáciu
• benefit, ktorý ponúkaš, bude ponúknutý aj tebe
• možnosť spolupracovať na kľúčových projektoch
• priestor pre realizáciu vlastných nápadov
• externé školenia, ktoré podporia Tvoj profesijný i osobný rozvoj
• možnosť naštartovať svoju kariéru v oblasti obchodu
• športové teambuildingy
• mobilný telefón a notebook

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchod

• samostatnosť
• komunikatívnosť

Spoločnosť mobilNET s.r.o. je veľkoobchodná a v súčasnej dobe aj výrobná spoločnosť pôsobiaca na trhu mobilnej komunikácie od roku 2000, od ktorej doby sa vyprofilovala na jednu z najväčších distribučných spoločností na Slovensku v oblasti príslušenstva na mobilné telefóny. Naše výrobky sú označené ochrannou známkou, distribuované na domáci aj zahraničný trh. Zahraničných obchodných partnerov máme v Českej republike a Maďarsku. Spolupracujeme so zástupcami najväčších mobilných operátorov ako O2 a YETTEL. Našim stálym partnerom sú aj elektrodomy NAY, Planeo, EW, ktoré náš tovar distribuujú v rámci územia Slovenska, Maďarska a Česka. Za rovnako dôležitú a zásadnú považujeme spoluprácu s nezávislými predajcami, ktorí takisto prispievajú k dobrému menu našej firmy a našich produktov. V súčasnosti ponúkame našim zákazníkom viac ako 3000 druhov tovaru. Výber sa viaže na potreby našich zákazníkov, trhový potenciál a kvalitu produktov. Pozornosť venujeme aj ekologickým témam, na základe čoho sme siahli aj po udržateľných materiáloch a v rámci možností eliminovali odpad.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4339751  Dátum zverejnenia: 26.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 035 EUR/mesiac