Manažér/ka výroby

mobilNET s.r.o.

Miesto práce
Rimavská Sobota-Sobôtka
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizácia práce, dohľad nad plynulým chodom prevádzky
- prijímanie objednávok, aktívna komunikácia so zákazníkmi
- koordinácia, vedenie a motivovanie výrobného kolektívu
- spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti
- plánovanie a riadenie výrobných procesov
- zodpovednosť za tvorbu výrobných plánov
- objednávanie materiálu, komunikácia s dodávateľmi
- aktívna propagácia výrobkov

Ponúkame najmä možnosť dlhodobej sebarealizácie a tvorivosti na prírodnom a ľudsky sympatickom slovenskom projekte šitia puzdier z pravej kože.

Slovenská výrobná spoločnosť z Rimavskej Soboty, zaoberajúca sa šitím originálnych slovenských puzdier na IT a SMART zariadenia pod módnou značkou RED ANT hľadá do svojho mladého tímu kreatívneho človeka. Ponúkame najmä možnosť dlhodobej sebarealizácie a tvorivosti na prírodnom a ľudsky sympatickom slovenskom projekte šitia puzdier z pravej kože. Hľadáme predovšetkým moderného človeka s praktickým myslením. Základnou úlohou bude viesť menší kolektív ľudí výrobnej dielne. Podmienkou je tiež prirodzený vkus a cit pre módne trendy, kde práve tvoje kreatívne nápady môžeš zhmotňovať do hotových výrobkov. Pracujeme výhradne s prírodnými materiálmi ako je plsť, drevo, a pravá hovädzia koža. Nakoľko naša výroba pôsobí aj na zahraničných trhoch, výhodou uchádzačov bude znalosť cudzích jazykov, prípadne prax v podobnej oblasti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- komunikatívnosť
- zodpovednosť
- moderné myslenie
- základná znalosť PC a sociálnych sietí

Spoločnosť mobilNET s.r.o. je veľkoobchodná a v súčasnej dobe aj výrobná spoločnosť pôsobiaca na trhu mobilnej komunikácie od roku 2000, od ktorej doby sa vyprofilovala na jednu z najväčších distribučných spoločností na Slovensku v oblasti príslušenstva na mobilné telefóny. Naše výrobky sú označené ochrannou známkou, distribuované na domáci aj zahraničný trh. Zahraničných obchodných partnerov máme v Českej republike a Maďarsku. Spolupracujeme so zástupcami najväčších mobilných operátorov ako O2 a YETTEL. Našim stálym partnerom sú aj elektrodomy NAY, Planeo, EW, ktoré náš tovar distribuujú v rámci územia Slovenska, Maďarska a Česka. Za rovnako dôležitú a zásadnú považujeme spoluprácu s nezávislými predajcami, ktorí takisto prispievajú k dobrému menu našej firmy a našich produktov. V súčasnosti ponúkame našim zákazníkom viac ako 3000 druhov tovaru. Výber sa viaže na potreby našich zákazníkov, trhový potenciál a kvalitu produktov. Pozornosť venujeme aj ekologickým témam, na základe čoho sme siahli aj po udržateľných materiáloch a v rámci možností eliminovali odpad.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3575611  Dátum zverejnenia: 10.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900