Obchodná zástupkyňa pre elektrodomy pre stredoslovenský kraj

mobilNET s.r.o.

Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si mladá, výrečná, rada cestuješ a myslíš si, že si aj šikovná? U nás môžeš nájsť to čo hľadáš. Uplatnenie v práci a vlastnú kariéru s možnosťou rýchleho rastu. Sme slovenská, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť na trhu mobilnej komunikácie, ale pôsobíme aj v ostatných krajinách EU. Zaoberáme sa príslušenstvom na mobilné telefóny. Našim záujmom sú obchodné domy a mobilní operátori, ale aj hotely, čerpacie stanice a nezávislí predajcovia mobilných telefónov. Sme na tomto trhu už 15 rokov a svoju prácu odvádzame kvalitne, preto patríme medzi najlepších. Neustále sa vyvíjame, rozširujeme a rastieme, preto potrebujeme stále nových ľudí. Tvojou úlohou budú pravidelné návštevy stálych odberateľov a zákazníkov, prezentácia produktov a noviniek zákazníkom, vybavovanie reklamácií a udržiavanie dobrých vzťahov so zákazníkmi.

Požadujeme tvrdú a dobre odvedenú prácu, ale ponúkame za to možnosť férového ohodnotenia za vopred jasných pravidiel hry. Ponúkame možnosť pracovať v mladom kolektíve. Vážime si pracovitých ľudí, a preto sa o nich dobre staráme. Služobné auto a telefón sú samozrejmosťou.

Svoj životopis v slovenskom jazyku spolu s fotografiou a poznámkou Obchodný zástupca stredné SR zasielajte na adresu kariera@mobilnet.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• serióznosť, lojalita, samostatnosť a zodpovednosť, príjemné a profesionálne vystupovanie, ústretovosť, obchodný duch
• znalosť B2B segmentu
• vodičský preukaz typu B, prax min. 2 roky

Sme stabilná veľkoobchodná a distribučná spoločnosť v oblasti príslušenstva na mobilné telefóny. Na trhu pôsobíme už 15 rokov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Sobôtka 5116/3
979 01 Rimavská Sobota
ID: 3334354   Dátum zverejnenia: 13.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou