Grafik - dizajnér

mobilNET s.r.o.

Miesto práce
Rimavská Sobota
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000 € + stravné lístky 4€/deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce bude:

- tvorba produktového katalógu
- obalový design - tlačoviny
- samostatná a kreatívna práca
- fotografovanie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
CorelDRAW - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť Corel Draw, Adobe Ilustrator, Adobe InDesign, Adobe Photoshop
- komunikatívna úroveň Anglického jazyka (nie je podmienka)
- schopnosť fotografovať
- predstavivosť
- precíznosť (presnosť)
- iniciatívnosť
- trpezlivosť
- spoľahlivosť

Spoločnosť mobilNET s.r.o. je veľkoobchodná a v súčasnej dobe aj výrobná spoločnosť pôsobiaca na trhu mobilnej komunikácie od roku 2000, od ktorej doby sa vyprofilovala na jednu z najväčších distribučných spoločností na Slovensku v oblasti príslušenstva na mobilné telefóny. Naše výrobky sú označené ochrannou známkou, distribuované na domáci aj zahraničný trh. Zahraničných obchodných partnerov máme v Českej republike a Maďarsku. Spolupracujeme so zástupcami najväčších mobilných operátorov ako O2 a YETTEL. Našim stálym partnerom sú aj elektrodomy NAY, Planeo, EW, ktoré náš tovar distribuujú v rámci územia Slovenska, Maďarska a Česka. Za rovnako dôležitú a zásadnú považujeme spoluprácu s nezávislými predajcami, ktorí takisto prispievajú k dobrému menu našej firmy a našich produktov. V súčasnosti ponúkame našim zákazníkom viac ako 3000 druhov tovaru. Výber sa viaže na potreby našich zákazníkov, trhový potenciál a kvalitu produktov. Pozornosť venujeme aj ekologickým témam, na základe čoho sme siahli aj po udržateľných materiáloch a v rámci možností eliminovali odpad.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1569119  Dátum zverejnenia: 26.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 € + stravné lístky 4€/deň