Chceš pracovať len cez víkend a zvyšok týždňa mať voľno?

Mobilné planetárium

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
15.06.2018
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
600 EUR

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hľadáš cool brigádu, ktorá ťa bude fakt baviť? Mať za to zaujímavé peniaze a zároveň byť v pozícii, kde konečne nebudeš "len" brigádnikom, ktorého stáli zamestnanci berú akoby trochu s rezervou?

Poď sa s nami podieľať na realizácii zážitkových akcií, ktoré sú postavené na fulldome projekciách v kupolovom kine a pozri sa pritom s nami do rôznych miest Slovenska a možno aj na festivaly typu Pohoda!

Povedal by si o sebe, že si prirodzený technický typ, ktorý sa nezľakne, akú farbu kábla strčiť do tej ktorej dierky?
Máš silné ruky a unesieš občas aj nejakú ťažkú krabicu či kufor, v ktorom prevážame naše technické zázemie?
Nebál by si sa zostaviť projekčnú techniku?
Chceš byť v pozícii, kde ty si hlavnou kľúčovou osobou, od ktorej závisí hladký priebeh celej akcie typu deň detí v nejakej menšej obci trebárs hodinu jazdy autom od Bratislavy, kde sa musíš postarať jednak o montáž technického zázemia a jednak o organizáciu našich divákov?
Baví ťa riadiť auto a môžeš svoje auto využívať k preprave na miesto konania týchto našich akcií?
Staviaš sa k veciam ako férový profesionál, takže nám potom nedáš vedieť o päť minút dvanásť, že si "chorý" a nemáme s tebou počítať?

Pridaj sa k nášmu skvelému tímu a staň sa Operátorom Mobilného planetária z. ú. na našich letných zážitkových akciách, ktoré sa konajú počas leta po celej SR.

Nepotrebuješ žiadne špeciálne vzdelanie ani prax, všetko potrebné ťa naučíme, ak ukážeš, že chceš.

Pošli svoj životopis ešte dnes!

Informace o náboru

INFORMÁCIE PRE UCHÁDZAČOV:
AK NIE STE AKTÍVNÝ VODIČ A NEMÁTE K DISPOZÍCII VLASTNÝ AUTOMOBIL, NEMÔŽEME VÁM SPOLUPRÁCI PONÚKNUŤ.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POZÍCIA JE VHODNÁ PRE ŠTUDENTOV

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mobilní planetárium z.ú., první mobilní planetárium v České republice a na Slovensku, se zaměřuje na popularizaci a modernizaci výuky přírodních věd a také na vytváření zážitkových programů na míru pro komerční klienty. Nabízíme ojedinělé sférické promítání vzdělávacích filmů a fulldome show (nejen) o hvězdách a vesmíru na planetární kupoli.

Bližší informace o naší činnosti na
www.mobilniplanetarium.cz nebo www.mobilneplanetarium.sk

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců

Adresa společnosti

Boleraz 434
91 908 Boleraz
ID: 3417304   Dátum zverejnenia: 11.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   600 EUR