Lektor zábavno-vzdelávacích programov pre MŠ a ZŠ

Mobilné planetárium

Miesto práce
Boleraz 434, PSČ 91908, Bratislava, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800-1300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do novej pobočky Mobilného planetária hľadáme nového kolegu. Tento kolega bude súčasťou unikátneho projektu, ktorý využíva mobilné nafukovacie stany, ktoré sú využívané za účelom projekcie, ako v klasickom planetáriu. V tomto planetáriu deťom materských a základných škôl vysvetľujeme fungovanie vesmíru a snažíme sa ich nadchnúť pre štúdium technických odborov.
1. pricestovanie na miesto projekcie (najčastejšie telocvičňa základnej školy) 2. príprava projekčnej techniky (technicky nenáročná – cca 30 min.) 3. organizácia prichádzajúcich skupín a až hodinový program s kombináciou

interaktívneho výkladu ,filmov, ukážok 4. vyúčtovanie s objednávateľom 5. cesta domov a následný report z akcie

Kalendáre akcií sú vždy v priebehu roka takmer plné !

Ponúkame prácu na každý deň. (možná i kombinácia uchádzačov o pozíciu)

- Netradičná, zábavná kreatívna práca, ktorá Vás jednoducho musí baviť. :-) - Veľmi zaujímavé finančné ohodnotenie, ktoré môže samozrejme rásť s kvalitou odvedenej práce. - Práca v odvetví, ktoré má zmysel. - Cestovanie po regióne

Informácie o výberovom konaní

NEVYHNUTNÝ JE VLASTNÝ AUTOMOBIL.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Český jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Jednoduché účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- komunikatívnosť - pozitívny prístup -
milé a reprezentatívne vystupovanie -
záujem o vesmír a prírodné vedy -
túžba sa neustále učiť novým veciam -
kreativita a vtip sú veľkým plusom

Sme nezisková vzdelávacia organizácia, ktorá už 5 rokov pôsobí na českom a teraz už viac ako tri roky na slovenskom trhu. Snažíme sa zábavnou formou popularizovať prírodné a astronomické vedy v akejkoľvek vekovej kategórii. Naša pôsobnosť je predovšetkým v materských, základných a stredných školách v každom kúte republiky. Pomocou mobilnej techniky nafukovacích premietacích stanov sme schopní behom 30 minút vytvoriť deťom, ale i dospelým pocit, že sú v kamennom planetáriu. A nemusia pritom nikam cestovať!

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3255157  Dátum zverejnenia: 27.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800-1300