Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Čalúnnik/čalúnnička

Mobilier Design, s.r.o.

Miesto práce
Banka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
1 100 EUR/mesiacK mzde môžu byť vyplatené príplatky, odmeny a prémie.S vyučeným alebo zaučeným čalúnnikom ovládajúcim remeslom, bude mzda dohodnutá osobitne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čalúnenie /poťahovanie/ sedacích súprav, kresiel, postelí a iného čalúneného nábytku látkou alebo kožou. Iné manuálne práce v stolárskej a čalúnnickej dielni. Prax v čalúnení minimálne pol roka.
Pracovná doba od 6.h. do 14.30 hod..

Jednozmenná prevádzka, obedy na pracovisku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Manuálna zručnosť, záujem učiť sa pracovným postupom, spoľahlivosť.

Mobilier Design, s.r.o. patrí k popredným výrobcom čalúneného nábytku v SR. Sedací nábytok predávame v tuzemsku a exportujeme do krajín EU, najmä do Nemecka. Na trhu pôsobíme od roku 1991 a ponúkame široký sortiment sedačiek, kresiel, postelí a rôznych lavíc, čalúnených solitérov. Sme špecialistom na výrobu objektového čalúneného nábytku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4730149  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac