Adminisztratív és aszisztens munkatárs

Mobile Retail Systems spol. s r.o.

Komárom, Szlovákia, Komárom - Komárno - Komárno (Az állás alkalmi otthoni munkavégzést tesz lehetővé)
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő
Bérfeltételek (bruttó)
750 - 950 EUR/hónapPrémium-jutalom, a törvényes szabadságon felüli szabadidő lehetősége

- aszisztensi, titkárnői és adminisztrátori munkák, titkárság vezetése
- általános adminisztratív és szervezési munkák a felettesek igényei szerint -
* találkozók szervezése
* beérkező és kimenő postai és elektronikus komunikáció bonyolítása
* beérkező és kimenő könyvelési bizonylatok nyilvántartása, rendszerezése,
elsődleges feldolgozása és előkészítése s könyvelők részére
(számlák, bankszámlakivonatok, stb.)
* feladatok nyilvántartása
* általános adminisztratív feladatok végzése - komunikáció a többi
kollégával, hivatalokkal, szolgáltatókkal és vevőkkel
- vendégek fogadása és ellátása
- szerződések nyilvántartása és archiválása

OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség

Képzési szak

közgadaság, informatika, egyéb

Beszélt nyelvek

Magyar nyelv - Mesterfok (C2)

Egyéb ismeretek

Egyszerű könyvelés - Alapok
Microsoft Outlook - Alapok
Microsoft Word - Alapok
Microsoft Excel - Alapok
Gépírás - Haladó

Jogosítvány

B

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Cégünk élelmiszeripari alap- és segédanyagok nagykereskedelmi forgalmazásával foglalkozik ipari felhasználók részére. Partnereink főleg Magyarországi élelmiszeripari vállalatok. Ezen vállalatok hosszú éves beszállítói vagyunk, és bővülő piacunk kiszolgálásához van szükségünk az Ön/Te segítségedre. Nyugat- és Északeurópai gyártókat képviselünk kizárólagosan Magyarország területén.

Az alkalmazottak száma

2 alkalmazott
ID: 4434082  Dátum zverejnenia: 27.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/hónap