4 - 5,32 EUR/hod.

Asistent / asistentka predaja

Mobile Outfitters s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho kiosku v Avion Shopping Park, hľadáme posilu, ktorá bude zodpovedná za:

- Aktívny predaj a aplikáciu ochranných fólii a príslušenstva k mobilným telefónom
- Riešenie požiadaviek zákazníkov
- Vybavovanie reklamácií
- Starostlivosť o kiosk a sortiment
- Vedenie administratívnej agendy spojenej s predajom

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

TPP: BRUTTO: 5,32 eur/hodina = NETTO: 4,11eur/hodina DOHODA: BRUTTO: 4,00 eur/hodina = NETTO: 3,50eur/hodina

Možnosť byť pri vzniku a rozbehu nového tímu
Motivujúce mzdové ohodnotenie
Kompletné zaškolenie pre prácu so systémom
Nové, moderné pracovné priestory
Možnosť využívať zvýhodnené služby a produkty
Firemné oblečenie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2019 (ostáva ešte 41 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Prax v oblasti predaja a starostlivosti o zákazníkov výhodou
- Užívateľská znalosť práce s PC (MS Office, Internet)
- Rozvinuté predajné a komunikačné zručnosti
- Jazykové znalosti - výhodou
- Reprezentatívne vystupovanie
- Flexibilita, samostatnosť
- Tímový hráč

Naša spoločnosť je súčasťou medzinárodnej franšízy pochadzajúcej z USA. Venujeme sa výrobe unikátnych a medzinárodne ocenených ochranných fólií, ktoré sú aplikované na na smartfóny, laptopy, tablety, smart watche a mnoho ďalších.... s niekoľkoročnou pôsobnosťou – rozvinutou v 66.krajinách vo viac, než 600 prevádzkach vo svete.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Tržničné námestie 4810
945 01 Komárno

Kontakt

ID: 3538671   Dátum zverejnenia: 5.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   TPP: BRUTTO: 5,32 eur/hodina = NETTO: 4,11eur/hodina DOHODA: BRUTTO: 4,00 eur/hodina = NETTO: 3,50eur/hodina