Backend programátor

mobil online, s.r.o.

Miesto práce
Martina Rázusa 13, Lučenec
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • znalosť objektového programovania, SQL, Javascrip
  • administrácia internej databázy
  • participácia na zaujímavých projektoch
  • interná integračná platforma
  • JAVA, PHP výhodou

  • práca v stabilnej spoločnosti, ktorá patrí medzi lídrov v oblasti mobilných telefónov na slovenskom trhu
  • kvalitné interné školenia a podpora pri osobnostnom raste
  • práca s unikátnou integračnou technológiou
  • práca s výkonným programátorským nástrojom, zvyšujúcim efektivitu programovania
  • možnosť získať cenné skúsenosti a prax
  • možnosť uplatniť svoje skúsenosti, nápady a znalosti
  • práca v mladom a dynamickom kolektíve s vycibreným zmyslom pre humor
  • moderné pracovné prostredie podporujúce kreatívne myslenie
  • k dispozícii stolný futbal, šípky a leňošidlá
  • spoločné akcie, večierky, teambuildingy
  • zamestnanecké zľavy na ponúkaný sortiment
  • firemné oblečenie

Informácie o výberovom konaní

Prosíme posielať životopis s aktuálnou fotografiou.
Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

PHP - základy
JavaScript - pokročilý
Microsoft SQL Server - pokročilý
Objektové programovanie - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • výborné analytické a logické myslenie
  • schopnosť pracovať v tíme i samostatne, pro-aktívny prístup k plneniu zverených úloh so zmyslom pre detail
  • zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť a flexibilita
  • chuť neustále sa vzdelávať a rozvíjať svoje schopnosti

Spoločnosť mobil online, s.r.o. je najväčšou špecializovanou spoločnosťou, zameranou na predaj mobilných zariadení a príslušenstva na slovenskom trhu.

Vďaka 19 ročným skúsenostiam prevádzkujeme 50 kamenných predajní mobilonline.sk v rámci celého Slovenska a 4 e-shopy. Zákazníkom vždy prinášame profesionálny zákaznícky servis, vynikajúce ceny a množstvo doplnkových služieb, z ktorých si vyberú aj tí najnáročnejší.

Sme oficiálnym slovenským distribútorom mobilných telefónov značiek Samsung, Xiaomi, Motorola, Huawei, Honor, Nokia, HTC a ďalších.

Okrem sortimentu nových telefónov ponúkame široký výber vykúpených zariadení so zárukou. Pomáhame tak šetriť životné prostredie, telefónom dávame druhú šancu a zákazníkom pomáhame získať novinky za výhodnejšie ceny.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

mobil online s.r.o.
Železničná 24
98401 Lučenec
www.mobilonline.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Milan Kovalančík
Tel.: +421948241134
E-mail: poslať životopis
ID: 3944396  Dátum zverejnenia: 29.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac