Banská Bystrica - Predajkyňa / Predajca mobilných telefónov a príslušenstva

mobil online, s.r.o.

Miesto práce
okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.05.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700-900€ v hrubom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívny predaj produktov zákazníkom v značkovej predajni
- poskytovanie aktuálnych informácií o ponuke produktov
- analyzovanie a riešenie požiadaviek a potrieb zákazníkov
- komunikovanie s potencionálnymi a existujúcimi zákazníkmi
- vedenie administratívy a agendy spojenej s predajom a následným zákazníckym servisom
- práca zameraná na výkon

- motivačné súťaže, motivačné bonusy
- práca v stabilnej prosperujúcej spoločnosti
- odborný rast, rozvoj znalostí, školenia
- možnosť využiť kreativitu, iniciatívu a obchodné zručnosti
- mladý tvorivý kolektív v celej spoločnosti, dynamická práca

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.5.2018 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Predajca:
- výborné predajné a komunikačné zručnosti
- reprezentatívne vystupovanie
- zodpovednosť, tímová spolupráca, zvládanie námietok a stresu
- výrazná orientácia na zákazníka a jeho potreby
- schopnosť rýchlo sa vzdelávať
-flexibilita
-vysoké pracovné nasadenie
- prax v oblasti IT výhodou

Spoločnosť mobil online, s.r.o. je špecialistom v oblasti predaja mobilných telefónov s najširšou ponukou príslušenstva na slovenskom trhu.

Vďaka 16 ročným skúsenostiam prevádzkujeme už 30 kamenných predajní mobilonline.sk v rámci celého Slovenska a 5 e-shopov. Zákazníkom vždy prinášame profesionálny zákaznícky servis, vynikajúce ceny a množstvo doplnkových služieb, z ktorých si vyberú aj tí najnáročnejší.

Sme oficiálnym slovenským distribútorom mobilných telefónov značiek Samsung, Lenovo, Huawei, Nokia, HTC, Motorola, Honor, ZTE a ďalších.

Okrem sortimentu nových telefónov ponúkame široký výber vykúpených zariadení so zárukou. Pomáhame tak šetriť životné prostredie, telefónom dávame druhú šancu a zákazníkom pomáhame získať novinky za výhodnejšie ceny.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Novohradská
984 01 Lučenec
www.mobilonline.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Zdenka Vetráková
Tel.: +421915976829
E-mail: poslať životopis
ID: 3229389   Dátum zverejnenia: 16.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700-900€ v hrubom