Predavač/ka mobilných telefónov a príslušenstva

mobil online, s.r.o.

Miesto práce
okres Veľký Krtíš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.03.2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

náplň práce pozostáva z predaja mobilných telefónov a príslušenstva na MT

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
- pokročilý

Vodičský preukaz

B

príjemné vystupovanie voči klientom, samostatnosť pri riešení úloh, komunikatívnosť, skúsenosti s predajom mobilných telefónov, zvládanie stresových situácií
predajca so skúsenosťami

Spoločnosť mobil online, s.r.o. je špecialistom v oblasti predaja mobilných telefónov s najširšou ponukou príslušenstva na slovenskom trhu.

Vďaka 18 ročným skúsenostiam prevádzkujeme viac ako 45 kamenných predajní mobilonline.sk v rámci celého Slovenska a 4 e-shopy. Zákazníkom vždy prinášame profesionálny zákaznícky servis, vynikajúce ceny a množstvo doplnkových služieb, z ktorých si vyberú aj tí najnáročnejší.

Sme oficiálnym slovenským distribútorom mobilných telefónov značiek Samsung, Xiaomi, Motorola, Huawei, Honor, Nokia, HTC a ďalších.

Okrem sortimentu nových telefónov ponúkame široký výber vykúpených zariadení so zárukou. Pomáhame tak šetriť životné prostredie, telefónom dávame druhú šancu a zákazníkom pomáhame získať novinky za výhodnejšie ceny.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

mobil online s.r.o.
Železničná 24
98401 Lučenec
www.mobilonline.sk
ID: 1140428   Dátum zverejnenia: 2.2.2015