Zástupca vedúceho obchodného domu / Trainee

XLSK nábytok, s.r.o

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, internship, stáž
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vstúpte do tréningového manažérskeho programu a získajte solídny základ pre Vašu kariéru vedúceho. Počas niekoľkomesačného školenia Vás zoznámime s teóriou, ktorú si hneď vyskúšate v praxi. Po absolvovaní programu môžete začať ako manažér predaja a časom sa posunúť omnoho ďalej. Všetko bude záležať len na Vašej disciplíne a šikovnosti.

NÁŠ MANAŽERSKÝ PROGRAM JE POSTAVENÝ NA REÁLNEJ SKÚSENOSTI

• Prejdete jednotlivými oddeleniami a všetko si vyskúšate.
• Venovať sa Vám bude vedúci pobočky a aj jednotliví kolegovia na predajni i v sklade.
• Čaká Vás taktiež intenzívne systémové školenie
• Teória tvorí 20% programu, zostávajúcich 80% budete aktívne zapojený/á do diania na pobočke.
• 4-6 mesiacov strávite na inej, než domovskej pobočke. Je dôležité zažiť odlišné spôsoby vedenia a fungovanie predajne.

ČO VÁM PONÚKAME MY?

• Firemné auto aj na osobné účely
• Províziu z predaja
• Paušál na diéty 120€
• Výkonnostná prémia
• Istú prácu v renomovanom koncerne, ktorý len tak nič nepoloží
• Prepracovaný školiaci program, vďaka ktorému môžete posúvať sami seba, ale i celú firmu opäť o niečo vyššie.
• Dostanete sa do centra diania stabilnej a prosperujúcej firmy.
• Otvorenosť, férovosť a rodinnú atmosféru.
• Možnosť presadiť veci, ktoré povedú k lepším výsledkom.

Požiadavky na zamestnanca

ÚSPECH VÁS NEMINIE POKIAĽ,

• máte chuť sa učiť
• viete jednať s ľuďmi, máte pro nich cit a oni Vás nasledujú
• jednáte férovo
• je orientácia na výsledok Vašim hnacím motorom.
• ste samostatný/á v myslení aj rozhodovaní.
• chápete krehkú väzbu medzi kupujúcim a predávajúcim.

KTO SME?

Sme sieť predajní nábytku a bytových doplnkov. Patríme k rakúskemu koncernu XXXLutz a v súčasnej dobe rastieme najrýchlejšie zo všetkých obchodných sietí v Európe. V Čechách a na Slovensku nás nájdete 34x, od Karlových Varov až po Košice. A stále sa rozrastáme.

Spolu vytvárame domov našim zákazníkom. Zákazníci sa k nám vracajú nielen pre produkt, ale aj pre úsmev a pohodovú atmosféru. Perfektný servis a inovatívne technológie sú pre nás samozrejmosťou. Möbelix ide s dobou.

Človek musí byť v práci rád. A k tomu potrebuje v prvom rade fajn kolektív a pocit, že to, čo robí, má zmysel. Preto sa k sebe správame férovo, máme víziu aj jasný cieľ. Každý z našich zamestnancov má možnosť sa rozvíjať, vzdelávať sa a posúvať tak nielen seba samého, ale celú našu firmu zase o kus ďalej.

Möbelix - obchodník s nábytkom a bytovými doplnkami, viac na http://www.mobelix.sk/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra Szarazova
E-mail: poslať životopis