Vedúci/a obchodného domu Möbelix Bratislava Bory-Mall

XLSK nábytok, s.r.o

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 500 - 3 000 EUR/mesiacosobné prémie + výkonnostné prémie + cestovné náhrady až do výšky 1.000,- EUR po zaškolení, služobne vozidlo

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte schopnosti, ktoré by ste mohli využiť k vedeniu predajne?
Na vedúcej pozícii v obchode ste už pracovali a potrebujete zmenu?
Cítite se medzi ľuďmi ako ryba vo vode? Máte hrôzu zo stereotypu?
Chcete ukázať, čo vo Vás je? Poďte s nami za(žiť) Möbelix.

Práve hľadáme VEDÚCEHO OBCHODNÉHO DOMU V BRATISLAVE BORY-MALL

S ČÍM ZAČNETE?
Dôkladným školením, ktoré sa riadi školiacim plánom. Prejdete jednotlivými oddeleniami (nie sami, vždy Vás niekto povedie) tak, aby ste mohli prevziať vedenie predajne.

A ČO VÁS ČAKÁ POTOM?
Stolička v kancelárii vedúceho pobočky, na ktorej ovšem veľa času nestrávite. Administratíva je nevyhnutná, ale väčšinu času sa budete pohybovať na predajni mezi zákazníkmi a zamestnancami. Pretože meradlom Vášho úspechu nebudú len obraty, ale tiež atmosféra na pobočke.

ČO VÁM PONÚKAME MY?
• Rozmanitú prácu. Každý deň je originál.
• Prácu s ľuďmi a tiež trochu adrenalínu. Stále sa niečo deje, často sa budete musieť vysporiadať s neplánovanou situáciou, jednať operatívne.
• Byť v strede diania stabilnej a prosperujúcej firmy.
• Špičkový školiaci program, vďaka ktorému môžete posúvať sami seba, ale aj celú firmu vždy o niečo vyššie.
• Otvorenosť, férovosť a rodinnú atmosféru.
• Možnosť presadiť veci, ktoré povedú k lepším výsledkom Vašej pobočky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

ÚSPEŠNÝ/Á VEDÚCI PREDAJNE Z VÁS BUDE, POKIAĽ
• to s ľuďmi viete, máte pre nich cit a oni za vámi idú.
• ste féroví.
• je orientácia na výsledok Vašim hnacím motorom.
• ste samostatní v myslení i rozhodovaní (zo začiatku sa Vám budeme intenzívne venovať, ale následne budeme potrebovať Vašu samostatnosť).
• chápete krehkú väzbu medzi kupujúcim a predávajúcim.

Vidíte sa ako nový/á vedúci predajne Möbelix? Dajte nám o sobe vedieť formou životopisu a pripíšte, prečo Vás láka pracovať práve u nás.

KTO SME?

Sme sieť predajní nábytku a bytových doplnkov. Patríme k rakúskemu koncernu XXXLutz a v súčasnej dobe rastieme najrýchlejšie zo všetkých obchodných sietí v Európe. V Čechách a na Slovensku nás nájdete 34x, od Karlových Varov až po Košice. A stále sa rozrastáme.

Spolu vytvárame domov našim zákazníkom. Zákazníci sa k nám vracajú nielen pre produkt, ale aj pre úsmev a pohodovú atmosféru. Perfektný servis a inovatívne technológie sú pre nás samozrejmosťou. Möbelix ide s dobou.

Človek musí byť v práci rád. A k tomu potrebuje v prvom rade fajn kolektív a pocit, že to, čo robí, má zmysel. Preto sa k sebe správame férovo, máme víziu aj jasný cieľ. Každý z našich zamestnancov má možnosť sa rozvíjať, vzdelávať sa a posúvať tak nielen seba samého, ale celú našu firmu zase o kus ďalej.

Möbelix - obchodník s nábytkom a bytovými doplnkami, viac na http://www.mobelix.sk/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jakub Horák
E-mail: poslať životopis
ID: 4129733  Dátum zverejnenia: 30.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac