Vedúci skladu Möbelix Bratislava Bory Mall

XLSK nábytok, s.r.o

Miesto práce
Bratislava IV, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiacnástupna mzda po dobu zaškolenia do 31.12.2021 úväzok 35 hod/týždenne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chod skladu riadia avíza a dobrý šéf, ktorý je autoritou a zároveň parťákom. Presne takého hľadáme pre pobočku Bratislava Bory. Potrebujeme, aby ste mali skúsenosti so skladovým hospodárstvom a s vedením malého tímu ľudí.

AKO VEDÚCI SKLADU BUDETE:

• stále v pohybe, stereotyp nespoznáte
• dohliadať na chod skladu - kontrolovať stav zásob, vybavovať skladové aj zákaznícke reklamácie, plánovať smeny a samozrejme sa na všetkom aktívne podieľať
• inventarizovať stav zásob
• zakladať tovar do regálov a klietok
• vyskladňovať tovar zákazníkom, pomôžete im, prehodíte pár slov.
• komunikovať aj s dodávateľmi
• oporou chalanom z teamu- prosto šéf

ČO VÁM ZA TO PONÚKNEME?

• istú prácu v renomovanom koncerne, ktorý len tak nič nepoloží
• Vaše zaškolenie nepodceníme. Po dobu niekoľkých mesiacov sa Vám budú venovať skúsení kolegovia na najbližších pobočkách.
• po celú dobu zaškolenia Vám samozrejme preplatíme diéty a cestovné náklady. Ubytovanie v hoteli hradíme tiež my.
• pekný zárobok
• možnosť stále na sebe pracovať a rásť tak osobnostne aj profesne
• dobrú partiu - sme k sebe féroví
• zľavy na tovar, zapožičanie firemnej dodávky zadarmo a ďalšie firemné benefity

Požiadavky na zamestnanca

AKO SI VÁS PREDSTAVUJEME?

• viete jednať s ľuďmi - s kolegami aj so zákazníkmi
• ste bystrý a chceš sa učiť.
• s počítačom si rozumiete na základnej užívateľskej úrovni. Všetko ostatné Vás naučíme
• nemusíte byť kulturista, ale dobrá fyzička je základ
• vyhovuje Vám práca v tíme a nechýba ti zmysel pre humor

KTO SME?

Sme sieť predajní nábytku a bytových doplnkov. Patríme k rakúskemu koncernu XXXLutz a v súčasnej dobe rastieme najrýchlejšie zo všetkých obchodných sietí v Európe. V Čechách a na Slovensku nás nájdete 34x, od Karlových Varov až po Košice. A stále sa rozrastáme.

Spolu vytvárame domov našim zákazníkom. Zákazníci sa k nám vracajú nielen pre produkt, ale aj pre úsmev a pohodovú atmosféru. Perfektný servis a inovatívne technológie sú pre nás samozrejmosťou. Möbelix ide s dobou.

Človek musí byť v práci rád. A k tomu potrebuje v prvom rade fajn kolektív a pocit, že to, čo robí, má zmysel. Preto sa k sebe správame férovo, máme víziu aj jasný cieľ. Každý z našich zamestnancov má možnosť sa rozvíjať, vzdelávať sa a posúvať tak nielen seba samého, ale celú našu firmu zase o kus ďalej.

Möbelix - obchodník s nábytkom a bytovými doplnkami, viac na http://www.mobelix.sk/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jakub Horák
E-mail: poslať životopis
ID: 4066085  Dátum zverejnenia: 5.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac