Predajca nábytku Möbelix Trenčín

XLSK nábytok, s.r.o

Miesto práce
Möbelix Trenčín, Belá, Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Základná časová mzda + garantovaná provízia v provom mesiaci 750 eur. Osobná prémia: 0 až 50.- eur. Nasleduje provízne odmeňovanie až 1.000 Euro (bez obmedzenia). Bonusy za dosiahnutý obrat od 0 do 300.-eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ONO SA POVIE PREDAVAČ…
…ale činností je veľa, práca je pestrá.
• Zákazníkom sa venujeme naplno, od výberu toho pravého kúsku až po design interiéru.
• Sme špecialisti na nábytok, ale máme prehľad i o doplnkoch.
• To, čo si zákazník nevie predstaviť, my jednoducho vidíme a poradíme.
• Oddelenie je naša vizitka- musí byť čisté a v poriadku.

CO MÔŽEŠ OČAKÁVAŤ TY OD NÁS?
• Fajn kolegov, ktorí sú k sebe féroví.
• Šéf je parťák.
• Prácu v čistom a reprezentatívnom obchode.
• Školenia, ktoré Ti pomôžu zdokonaliť seba samého – ako profesne,tak aj ľudsky.
• Čím lepší predavač si, tým lepší zárobok si zaslúžiš.
• Všetko Ťa naučíme a dáme Ti príležitosť rásť a postupovať ďalej.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

PRÁCA PREDAVAČA NÁBYTKU JE PRE TEBA TO PRAVÉ POKIAĽ:
• Vyhľadáváš kontakt s ľuďmi a robí Ti radost oslovovať zákazníkov.
• Je ti jasné, že odborný výklad k produktu je základ a ľudský prístup samozrejmosť.
• Vieš byť trpezlivý a empatický.
• Nevadí Ti, že za prácu cez víkend si zarobíš najviac.

KTO SME?

Sme sieť predajní nábytku a bytových doplnkov. Patríme k rakúskemu koncernu XXXLutz a v súčasnej dobe rastieme najrýchlejšie zo všetkých obchodných sietí v Európe. V Čechách a na Slovensku nás nájdete 34x, od Karlových Varov až po Košice. A stále sa rozrastáme.

Spolu vytvárame domov našim zákazníkom. Zákazníci sa k nám vracajú nielen pre produkt, ale aj pre úsmev a pohodovú atmosféru. Perfektný servis a inovatívne technológie sú pre nás samozrejmosťou. Möbelix ide s dobou.

Človek musí byť v práci rád. A k tomu potrebuje v prvom rade fajn kolektív a pocit, že to, čo robí, má zmysel. Preto sa k sebe správame férovo, máme víziu aj jasný cieľ. Každý z našich zamestnancov má možnosť sa rozvíjať, vzdelávať sa a posúvať tak nielen seba samého, ale celú našu firmu zase o kus ďalej.

Möbelix - obchodník s nábytkom a bytovými doplnkami, viac na http://www.mobelix.sk/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3570548  Dátum zverejnenia: 19.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná časová mzda + garantovaná provízia v provom mesiaci 750 eur. Osobná prémia: 0 až 50.- eur. Nasleduje provízne odmeňovanie až 1.000 Euro (bez obmedzenia). Bonusy za dosiahnutý obrat od 0 do 300.-eur