Pokladník / Pokladníčka - brigáda pre študentov, hlavne počas víkendov

XLSK nábytok, s.r.o

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
3.50 eur/hod + príplatky za soboty a nedele podľa zákonníka práce.....

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kto ovplyvní, či zákazník odíde z obchodu s dobrým pocitom? Pokladník. Pri pokladni totiž nákup končí. A poznáte to, koniec dobrý, všetko dobré.

PREČO ŤA PRÁCA NA POKLADNI BUDE BAVIŤ?
• Nie je to stále dokola to isté, prax nás učí stále niečo nové.
• Vieme, čo a prečo markujeme.
• Poznáme sortiment a vyznáme sa v systéme.
• Je tu kľud, máme priestor byť na zákazníka príjemní.

ČO ZA TO?
• Istú a zároveň zaujímavú prácu.
• Pauzu si môžeš urobiť podľa potreby, záskok je samozrejmosťou.
• Kolegovia sú fajn a ústretoví.
• Všetko sa naučíš postupne, budeme sa Ti venovať.
• Pracovné zmeny si môžeš naplánovať po dohode s vedúcou.
• Naviac máme vernostné voľno.
• A tiež zamestnanecké zľavy na tovar.

Práca pre študentov, alebo popri zamestnaní pre tých ktorí si chcú privyrobiť. Hľadáme niekoho spoľahlivého na dlhodobú spoluprácu, najmä cez víkendy.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

AKO SI ŤA PŘEDSTAVUJEME?
• Nechýba Ti bystrosť a si pozorný/á – chybám je lepšie predchádzať.
• Počítač Ti nie je úplne cudzí a rád/rada sa učíš.
• Vyžaruje z Teba ústretovosť, si priateľská/ý.
• Dokážeš si udržať nadhľad, nie každý zákazník úsmev opätuje.
• Zmysel pre humor určite zúročíš.

KTO SME?

Sme sieť predajní nábytku a bytových doplnkov. Patríme k rakúskemu koncernu XXXLutz a v súčasnej dobe rastieme najrýchlejšie zo všetkých obchodných sietí v Európe. V Čechách a na Slovensku nás nájdete 34x, od Karlových Varov až po Košice. A stále sa rozrastáme.

Spolu vytvárame domov našim zákazníkom. Zákazníci sa k nám vracajú nielen pre produkt, ale aj pre úsmev a pohodovú atmosféru. Perfektný servis a inovatívne technológie sú pre nás samozrejmosťou. Möbelix ide s dobou.

Človek musí byť v práci rád. A k tomu potrebuje v prvom rade fajn kolektív a pocit, že to, čo robí, má zmysel. Preto sa k sebe správame férovo, máme víziu aj jasný cieľ. Každý z našich zamestnancov má možnosť sa rozvíjať, vzdelávať sa a posúvať tak nielen seba samého, ale celú našu firmu zase o kus ďalej.

Möbelix - obchodník s nábytkom a bytovými doplnkami, viac na http://www.mobelix.sk/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Brožová
E-mail: poslať životopis
ID: 2344341  Dátum zverejnenia: 16.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3.50 eur/hod + príplatky za soboty a nedele podľa zákonníka práce.....