Reagujte bez životopisu

Vodič s vlastnou dodávkou - Žilinský kraj (do 3,5 t)

MOB Interier s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď alebo podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 2 500 EUR/mesiacZmluvná cena v závislosti od km.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rozvoz tovaru koncovým zákazníkom (dodávka do 3,5 t)
- rozvoz v rámci SR
- hľadáme vodiča s vlastnou dodávkou (L4 alebo plachtová 8 paletová)
- približne 15 vykládok v rámci dňa
- každý deň návrat na miesto štartu (resp. domov)
- vodič si môže určiť koľko jázd do týždňa chce odjazdiť (dá sa jazdiť aj cez víkendy)
- samostatná vykládka tovaru a pomoc zákazníkom s vykladaním tovaru
- práca s hotovosťou a s platobným terminálom

- práca v stabilnej, rastúcej spoločnosti
- práca v modernom rastúcom odvetví, ktoré má budúcnosť
- výhodné platobné podmienky
- atraktívne zamestnanecké zľavy
- mladý, príjemný kolektív

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

- prax s vedením nákladného vozidla do 3,5 t
- vlastné vozidlo (dodávka L4) je nutnosťou
- zodpovednosť, precíznosť, dôslednosť
- slušné vystupovanie
- čistý register trestov
- hľadáme primárne ľudí s bydliskom z okresov Žilina, Martin a Turčianske Teplice

Naša spoločnosť prevádzkuje najväčší e-shop s nábytkom a bytovými doplnkami na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme už od roku 2007. Aktuálne prevádzkujeme e-shopy v 5 krajinách Európskej únie. Radi príjmeme medzi seba nových kolegov, ktorí sa budú spolu s nami podieľať na úspešnom fungovaní toho, čo tvoríme. Viac informácií o nás nájdete na www.novynabytok.sk, hezkynabytek.cz, zondo.hu, zondo.ro a zondo.hr.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4209886  Dátum zverejnenia: 1.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac