Junior tvorca webového obsahu - eshop novynabytok.sk

MOB Interier s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiacplus odmeny do 200 € + vianočné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo môžeš očakávať po svojom nástupe do práce?
• najskôr ťa zaučíme, ako sa orientovať v našej databáze
• naučíš sa, ako zatrieďovať jednotlivé produkty do kategórií
• grafická úprava obrázkov, fotiek a videí
Keď sa do toho “dostaneš”:
• starostlivosť o zverené produktové portfólio
• úprava cenovej ponuky
• vytváranie akcií, zliav a výpredajovej ponuky
• spolupráca s externými dodávateľmi pri tvorbe ponuky
• kooperácia a riešenie vzniknutých situácii s internými oddeleniami
• možnosť kreatívnych nápadov ako aj ich realizácia

• práca v dynamickej a rastúcej spoločnosti v strednej Európe
• transparentné a zaujímavé platové ohodnotenie
• práca v modernom rastúcom odvetví, ktoré má budúcnosť
• získanie relevantných a praktických skúseností
• voľnosť pri rozhodovaní a riešení pracovných záležitostí
• neformálne pracovné prostredie
• stravné lístky, vstupy na športoviská a fitness (Multisport karta)
• zamestnanecké zľavy na nákup nábytku a interiérových doplnkov
• oddychová miestnosť (stolný futbal, šípky, poker a iné spoločenské stolné hry)
• bezproblémové parkovanie

Informácie o výberovom konaní

• Pošli nám svoj stručný životopis.
• Budeme radi, ak nám napíšeš, čo ťa napĺňa pri práci a aké povahové vlastnosti ťa vystihujú a prečo. Prípadne, čo ťa zaujalo na práci u nás v novynabytok.sk ako aj aký máš vzťah k nábytku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1) alebo Poľský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel (funkcie, VBA, makrá, pivot) - Pokročilý
Grafické zručnosti (Photoshop a pod.) - Základy
Skúsenosť so správou produktového portfólia - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- proaktívny prístup k práci a motivácia prichádzať s riešeniami
- presnosť a zmysel pre detail
- schopnosť vyhodnocovať a určovať priority
- vysoká miera samostatnosti
- precíznosť a dôslednosť
- schopnosť pracovať s veľkými dátami

Naša spoločnosť prevádzkuje najväčší e-shop s nábytkom a bytovými doplnkami na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme už od roku 2007. Aktuálne prevádzkujeme e-shopy v 5 krajinách Európskej únie. Radi príjmeme medzi seba nových kolegov, ktorí sa budú spolu s nami podieľať na úspešnom fungovaní toho, čo tvoríme. Viac informácií o nás nájdete na www.novynabytok.sk, hezkynabytek.cz, zondo.hu, zondo.ro a zondo.hr.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4063896  Dátum zverejnenia: 29.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac