Koordinátor Chorvátskeho trhu - Chorvátsky/ Srbský jazyk

MOB Interier s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
800 - 1 100 EUR/mesiacFixná + variabilná časť mzdy. Vianočné odmeny, sezónne príplatky. Konečná mzda závisí na dohode podľa skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Buď súčasťou expanzie na chorvatský trh najväčšieho eshopu s nábytkom v SR. Hľadáme nové posily do nášho tímu, s rôznorodou náplňou práce od spracovania a potvrdzovania objednávok po logistiku, marketing a kopu ďalších zaujímavých úloh.

- práca v stabilnej, rastúcej spoločnosti
- mladý, dynamický kolektív
- príjemná firemná kultúra
- komunikačné a produktové školenia
- podpora osobného rastu
- MulitSport karta
- teambuildingy
- voľné víkendy a sviatky
- home office
- variabilná zložka mzdy hodnotená o. i. podľa individuálne splnených mesačných cieľov - podľa pracovnej disciplíny, podľa komunikačných a predajných zručností a podľa orientácie na vybavenie požiadavky zákazníka k jeho čo najväčšej spokojnosti

- pri posielaní životopisu spolu s motivačným listom uveďte v správe heslo NÁBYTOK

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Chorvátsky jazyk - Expert (C2) alebo Srbský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Strojopis - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Slovenský jazyk na komunikatívnej úrovni
- komunikatívnosť
- chuť učiť sa nové veci
- spoľahlivosť
- odolnosť voči stresu
- samostatnosť

Naša spoločnosť prevádzkuje najväčší e-shop s nábytkom a bytovými doplnkami na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme už od roku 2007. Aktuálne prevádzkujeme e-shopy v 5 krajinách Európskej únie. Radi príjmeme medzi seba nových kolegov, ktorí sa budú spolu s nami podieľať na úspešnom fungovaní toho, čo tvoríme. Viac informácií o nás nájdete na www.novynabytok.sk, hezkynabytek.cz, zondo.hu, zondo.ro a zondo.hr.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3950763  Dátum zverejnenia: 7.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac