Produktový špecialista nábytkového sortimentu v internetovom obchode

MOB Interier s.r.o.

Miesto práce
Pressburg Tower, Plynárenská, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacplus odmeny do 200 € + vianočné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Listing a úprava aktuálnych produktov
Jednoduché grafické úpravy obrázkov, fotiek, a videí
Starostlivosť o zverené produktové portfólio
- Úprava cenovej ponuky
- Vytváranie akcií, zliav a výpredajovej ponuky
Spolupráca s externými dodávateľmi pri tvorbe ponuky
Kooperácia s internými oddeleniami

- práca v dynamickej a rastúcej spoločnosti v strednej Európe
- transparentné a zaujímavé platové ohodnotenie
- práca v modernom rastúcom odvetví, ktoré má budúcnosť
- získanie relevantných a praktických skúseností
- voľnosť pri rozhodovaní a riešení pracovných záležitostí
- neformálne pracovné prostredie
- stravné lístky, vstupy na športoviská a fitness (Multisport karta)
- zamestnanecké zľavy na nákup nábytku a interiérových doplnkov
- oddychová miestnosť (stolný futbal, šípky, poker a iné spoločenské stolné hry)
- bezproblémové parkovanie

Pošli nám prosím stručný životopis a pár slov prečo by si chcel u nás pracovať [spomeň prosím kľúčové slovo “novynabytok“].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel (funkcie, VBA, makrá, pivot) - Pokročilý
Grafické zručnosti (Photoshop a pod.) - Základy
Skúsenosť so správou produktového portfólia - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- proaktívny prístup k práci a motivácia prichádzať s riešeniami
- presnosť a zmysel pre detail
- schopnosť vyhodnocovať a určovať priority
- vysoká miera samostatnosti
- precíznosť a dôslednosť
- schopnosť pracovať s veľkými dátami

Naša spoločnosť prevádzkuje najväčší e-shop s nábytkom a bytovými doplnkami na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme už od roku 2007. Aktuálne prevádzkujeme e-shopy v 5 krajinách Európskej únie. Radi príjmeme medzi seba nových kolegov, ktorí sa budú spolu s nami podieľať na úspešnom fungovaní toho, čo tvoríme. Viac informácií o nás nájdete na www.novynabytok.sk, hezkynabytek.cz, zondo.hu, zondo.ro a zondo.hr.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3918751  Dátum zverejnenia: 19.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac