1 000 - 1 300 EUR Reagujte bez životopisu

Vodič na rozvoz objednávok v rámci južného Slovenska a severného Maďarska (nutná maďarčina, idealne z MT, TR, ZV, BB)

MOB Interier s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)
1 000 - 1 300 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude:
- vychadza sa kazdy den z Martina preto preferujeme uchadzacov z blizkych oblasti (Martin, T.Teplice, Zvolen, Kremnica, Banska Bystrica)
- rozvoz objednávok po slovenských a maďarských adresách
- oblasť závozu južné Slovensko a severné Maďarsko (v priemere 500km denne)
- rozvoz na 3,5t dodávke
- komunikácia so zákazníkmi v slovenčine a v maďarčine

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Logistika, doprava

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Spoľahlivosť
Zodpovednosť
Jasná komunikácia

Naša spoločnosť prevádzkuje najväčší e-shop s nábytkom a bytovými doplnkami na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme už 12 rokov. Náš tím sa neustále rozširuje a radi prijmeme medzi seba nových kolegov, ktorí sa budú spolu s nami podieľať na úspešnom fungovaní nášho obchodu (nie len) na Slovensku. Viac informácií o nás nájdete na www.novynabytok.sk.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Opatovská 33
91101 Trenčín

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Filip Kmeco
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3802572   Dátum zverejnenia: 5.11.2019