Zasielateľ / Špeditér pre BA

MO Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.01.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výkon činností a plnenie úloh v zmysle zadefinovanej dokumentácie SMK a EMS v rámci procesu a dojednávanie podmienok uzatvárania zasielateľských zmlúv,
- vyhľadávanie najvhodnejšieho spôsobu prepravy tovaru v rámci zaužívaných obchodných zvyklostí,
- zistenie, evidencia a odstránenie prípadných nezhôd v/po prepravnom procese a návrhy na prijatie opatrení na nápravu,
- sledovanie úspešnosti plnenia zákaziek súčasných a nových zákazníkov,
- dodržiavanie platných právnych noriem, zákonov, vyhlášok, predpisov, záväzných nariadení, metodických pokynov a uzatvorených zmlúv s obchodnými partnermi,
- upozornenie príkazcu na nedostačujúce alebo nesprávne pokyny resp. doklady a žiadať doplnenie údajov, dokladov,
- preverenie dostatočnej výšku poistenia prepravovaného tovaru a zodpovednosť za to, že ponúkne zákazníkom možnosť poistiť si zásielku na výšku plného krytia,
- poisťovanie zásielok,
- dodržiavanie stanovených zásad pri práci s novými zákazníkmi (platba , doklady a pod.),
- príprava podkladov pre fakturáciu za poskytnuté služby,
- vykonávanie marketingu v oblasti trhu zákazníkov a dodávateľov,
- spolupráca pri udržiavaní databázy dopravcov a zodpovednosť za ich výber.

- stabilná spoločnosť na slovenskom zasielateľskom trhu
- mladý dynamický kolektív
- motivačné finančné ohodnotenie
- firemné akcie

Kontaktovaní budú iba uchádzači spĺňajúci všetky zadané kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava, špedícia, zasielateľstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

špedícia, zasielateľstvo

Počet rokov praxe

5

- ochota pracovať vo vysokom nasadení
- komunikatívnosť
- flexibilita
- spoľahlivosť

Spoločnosť MO Slovakia bola založená v r. 2004 a jej hlavnou činnosťou je poskytovanie služieb v oblasti zasielateľstva, logistiky a doplnkové služby v oblasti ako napr. služby colnej deklarácie, Intrastatu a pod.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3197040  Dátum zverejnenia: 25.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou