Obchodný zástupca - spojovací materiál a železiarsky tovar

MNP s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 1 400 EUR/mesiac700+ variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozíciu obchodného zástupcu hľadáme kolegu, ktorého náplňou práce bude starostlivosť o existujúcich a vyhľadávanie nových obchodný partnerov v rámci celej SR.

Spúšťame predaj vlastného metrového konceptu s baleným spojovacím materiálom a ponúkame z každej predanej zostavy zaujímavé finančné ohodnotenie.

Mimo toho ponúkame:
- individuálne zaškolenie aj možnosť zúčastňovať sa pravidelných školení
- ohodnotenie podľa výkonov
- možnosť profesionálneho rastu
- mobilný telefón
- mladý kolektív
- motivujúce ohodnotenie podľa výkonov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- skúsenosť s predajom, vyhľadávaním a oslovovaním klientov
- vhodné vyjadrovanie a presvedčivé vystupovanie
- prezentačné schopnosti
- vnímavosť k potrebám klienta
- samostatnosť

Mladá a dynamická spoločnosť pôsobiaca v oblasti predaja spojovacieho materiálu a železiarskeho tovaru so sídlom v Liptovskom Mikuláši.
Viac informácií o našej spoločnosti nájdete na našom webe www.spojak.sk
ID: 3797961  Dátum zverejnenia: 29.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 1 400 EUR/mesiac700+ variabilná zložka