Obchodný zástupca

MNF, s. r. o.

Miesto práce
Račianska 92, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme spoločnosť, ktorá dodáva kancelárske potreby, občerstvenie,hygienu,nábytok,reklamné predmety do firiem . Na trhu sme 3 roky a máme zákazníkov v celej SR aj ČR.Hľadáme ku nám do Spinky super šikovného obchodníka, ktorý má veľkú chuť makať, má výborné vystupovanie, vodičský preukaz, ktorý chce zarábať veľa , avšak je ochotný pre to aj niečo urobiť. Nechceme obchodníka s vysokým fixom, ktorý potom nemá dôvod nahánať zákazníkov, chceme obchodníka, ktorému dáme menší fix a vysokú províziu, aby zarábal nadštandardne. Prvé mesiace ťa však samozrejme finančne podporíme aj zaujímavým fixom. Chceme obchodníka,ktorý sa neuspokojí s ničím a bude neustále motivovaný posúvať sa. Nechceme tisíce reportov, zaujímajú nás výsledky. Obchodník u nás nedostane zákazníkov,musí si ich nájsť sám. Ak si veríš, že práve ty si ten, ktorý to dá, napíš nám. Výhodou je,ak si to už robil, a ak nie, všeto ťa rýchlo naučíme.

práca v modernej rýchlo rastúcej firme, služobné auto aj na súkromné účely , mobil, notebook, výborný kolektív, teambuildingy, neobmedzené platové možnosti , flexibilný pracovný čas

Svoj životopis a krátky popis,prečo práve vy ,posielajte na email [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kancelárske potreby

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

chuť pracovať, asertivita, výborné komunikačné schopnosti, ľudské kvality,

Sme dodávateľ potrieb, tovarov a služieb pre každodenný chod kancelárie www.silnaspinka.sk .Sme zanietenci, ktorí milujú to čo robia a hľadajú k sebe podobných zanietencov, s ktorými pôjdeme za spoločnými cieľmi.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3194129  Dátum zverejnenia: 7.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, podľa skúseností