Senior SharePoint a Portal Developer

MNB s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
ASAP
2 000 EUR/mesiacUvedená je spodná hranica. Finálna mzda sa odvíja od technických, jazykových zručností a je predmetom vzájomnej dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Hľadáme šikovného skúseného SharePoint developera, ktorý však bude pracovať aj v iných technológiách a platformách
- Naši klienti sú z corporate segmentu nemeckého trhu
- Dodávame end-to-end riešenia, ktoré majú vysokú komplexitu a preto hľadáme samostatného človeka s problem solving mindset a s chuťou na výzvy
- Východiskom pre túto pozíciu je zákazníkova farma SharePoint 2013 on prem (perspektívne migrácia na SP2019), kde bude Tvojou úlohou vývoj nových a údržba existujúcich aplikácií
- Prevažne budeš programovať front end (JavaScript, React, Knockout )
- Ale aj back end (.NET) a administrácia farmy, workflowy (Nintex), databázy, PowerShell a SharePoint OOB features by Ti samozrejme nemali byť cudzie
- Často sa stáva, že nás klienti oslovia s projektom v technológií v ktorej nie sme úplne doma, ale aj napriek tomu sme vždy deliverovali. Preto hľadáme človeka, ktorý sa nebojí nového a má chuť sa stále a veľa učiť
- Preto budeš podľa Tvojích skúseností zapájaný aj napríklad do budovania portálových riešení založených na Azure a Adobe Experience Manager (AEM), prípadne ChatBots, OCR atď.
- Nebudeš v tom však sám/sama. Viesť Ťa a pomáhať Ti bude náš skúsený Technical Director a náš tím, ktorý Ti budú pomáhať napredovať

- Dostaneš high-end notebook a telefón aj na súkromné účely
- Prácu môžeš vykonávať 100% z pohodlia domova. Aj po skončení pandémie plánujeme zachovať Home Office minimálne na 80%
- Poskytneme Ti potrebné kurzy
- 3 dni Sick Leave za rok
- Ponúkame dôveru a s ňou istú mieru flexibility využitia pracovného času. Hľadáme parťáka/parťáčku, ktorému/ktorej budeme môcť dôverovať. Dôraz kladieme na výsledky a kvalitu
- Extra dni voľna pre špeciálne udalosti v živote, ako svadba, narodenie dieťaťa
- Práca na nemeckých projektoch a teda denný kontakt s cudzím jazykom a zahraničnými klientami
- V závislosti od seniority a znalosti nemeckého jazyka ponúkame bonus až do 500€ mesačne
- Budeš pracovať s mladým, ale skúseným tímom, ktorý sa nebojí podeliť o know-how
- Tak povediac v papučiach sa dostaneš na medzinárodné projekty a naučíš sa veľa z IT sveta
- Ak Ti tu niečo chýba, daj nám vedieť. Sme open-minded a vždy hľadáme win-win

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT/programátor s drivom

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft SharePoint - Expert
JavaScript - Expert
HTML - Expert
CSS - Expert
Microsoft .NET Framework - Expert
Windows PowerShell - Pokročilý
Microsoft SQL Server - Pokročilý
Microsoft Visual Studio - Expert
ReactJS - Pokročilý
Knockout.js - Pokročilý
Microsoft Azure - Základy
Microsoft Office 365 - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

4

- Hľadáme high-performera(ku), ktorý(á) ma drive a chce sa učiť
- Máš za sebou aspoň 4 roky práce ako SharePoint Developer
- Tvojim mottom je "quality over quantity"
- Rád(a) pomáhaš zákazníkom tým, že im poskytneme kvalitné IT-riešenia
- Rád(a) posúvaš hranice svojej komfortnej zóny, napríklad prácou na nemecky hovoriacich projektoch
- Uvažuješ o riešeniach a nie o problémoch
- Chceš byť vnímaný(á) ako parťák/parťáčka, na ktorého(ú) sa môžeme my ale aj klienti spoľahnúť
- Nehľadáš bežný 9-5 job

MNB Solutions is a premium IT service provider where we combine a "people first" philosophy with deep IT expertise. Our team specializes in creating innovative digital solutions in an international corporate environment. Our work ranges from transforming complex business scenarios into simplified and user-friendly IT solutions, to cloud development, process automation and AI implementation.

Our Core Values:

• Highest Standards: Our experts are certified, reliable and love what they do. This is our recipe for quality.
• Determination: We won’t stop until our job is done. Really done.
• Innovations: We stay on top of the latest technological trends.
• WOW effect: We aim to “WOW” clients and deliver “goodies” on top.
• Honesty: We do our business transparently and we honor our agreements.
• Partnership: Our clients become our partners and their goals become ours.
• Empathy: We actively listen to our clients to understand their real needs.
• Passion: Doing IT isn’t only our job. It is our mission and passion!
ID: 4069947  Dátum zverejnenia: 29.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac