Senior SharePoint a Portal Developer

MNB s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiacUvedená je spodná hranica. Finálna mzda sa odvíja od technických, jazykových zručností a je predmetom vzájomnej dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Hľadáme šikovného skúseného SharePoint developera, ktorý však bude pracovať aj v iných technológiách a platformách
- Naši klienti sú z corporate segmentu nemeckého trhu
- Dodávame end-to-end riešenia, ktoré majú vysokú komplexitu a preto hľadáme samostatného človeka s problem solving mindset a s chuťou na výzvy
- Východiskom pre túto pozíciu je zákazníkova farma SharePoint 2013 on prem (perspektívne migrácia na SP2019), kde bude Tvojou úlohou vývoj nových a údržba existujúcich aplikácií
- Prevažne budeš programovať front end (JavaScript, React, Knockout )
- Ale aj back end (.NET) a administrácia farmy, workflowy (Nintex), databázy, PowerShell a SharePoint OOB features by Ti samozrejme nemali byť cudzie
- Často sa stáva, že nás klienti oslovia s projektom v technológií v ktorej nie sme úplne doma, ale aj napriek tomu sme vždy deliverovali. Preto hľadáme človeka, ktorý sa nebojí nového a má chuť sa stále a veľa učiť
- Preto budeš podľa Tvojích skúseností zapájaný aj napríklad do budovania portálových riešení založených na Azure a Adobe Experience Manager (AEM), prípadne ChatBots, OCR atď.
- Nebudeš v tom však sám/sama. Viesť Ťa a pomáhať Ti bude náš skúsený Technical Director a náš tím, ktorý Ti budú pomáhať napredovať

- Dostaneš high-end notebook a telefón aj na súkromné účely
- Prácu môžeš vykonávať 100% z pohodlia domova. Aj po skončení pandémie plánujeme zachovať Home Office minimálne na 80%
- Poskytneme Ti potrebné kurzy
- 3 dni Sick Leave za rok
- Ponúkame dôveru a s ňou istú mieru flexibility využitia pracovného času. Hľadáme parťáka/parťáčku, ktorému/ktorej budeme môcť dôverovať. Dôraz kladieme na výsledky a kvalitu
- Extra dni voľna pre špeciálne udalosti v živote, ako svadba, narodenie dieťaťa
- Práca na nemeckých projektoch a teda denný kontakt s cudzím jazykom a zahraničnými klientami
- V závislosti od seniority a znalosti nemeckého jazyka ponúkame bonus až do 500€ mesačne
- Budeš pracovať s mladým, ale skúseným tímom, ktorý sa nebojí podeliť o know-how
- Tak povediac v papučiach sa dostaneš na medzinárodné projekty a naučíš sa veľa z IT sveta
- Ak Ti tu niečo chýba, daj nám vedieť. Sme open-minded a vždy hľadáme win-win

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT/programátor s drivom

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft SharePoint - expert
JavaScript - expert
HTML - expert
CSS - expert
Microsoft .NET Framework - expert
Windows PowerShell - pokročilý
Microsoft SQL Server - pokročilý
Microsoft Visual Studio - expert
ReactJS - pokročilý
Knockout.js - pokročilý
Microsoft Azure - základy
Microsoft Office 365 - pokročilý

Počet rokov praxe

4

- Hľadáme high-performera(ku), ktorý(á) ma drive a chce sa učiť
- Máš za sebou aspoň 4 roky práce ako SharePoint Developer
- Tvojim mottom je "quality over quantity"
- Rád(a) pomáhaš zákazníkom tým, že im poskytneme kvalitné IT-riešenia
- Rád(a) posúvaš hranice svojej komfortnej zóny, napríklad prácou na nemecky hovoriacich projektoch
- Uvažuješ o riešeniach a nie o problémoch
- Chceš byť vnímaný(á) ako parťák/parťáčka, na ktorého(ú) sa môžeme my ale aj klienti spoľahnúť
- Nehľadáš bežný 9-5 job

At MNB Solutions we design result-oriented solutions that meet the real customer needs & ensure their end-to-end implementation.

We specialize in challenging projects, building large scale enterprise solutions & working with corporate clients in international environment.

When working with us, you can consider [IT] done.

Follow us on LinkedIn

Moskovská 13
811 08 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
ID: 4069947  Dátum zverejnenia: 29.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac