Patríš ku skúseným a vášnivým kreatívcom marketingu? Hľadáme špecialistu marketingu a komunikácie

MMT Consulting PRO, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacfinančné hodnotenie na základe skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť hľadá samostatného, kreatívneho a výkonného jedinca a zároveň osobnosť, ktorá prevezme zodpovednosť za koordináciu a rozvoj našich digitálnych kampaní.

Vaše úlohy:

- Pripravovať digitálne kampane: Budete pripravovať a koordinovať SEO a PPC kampane na dosiahnutie našich obchodných cieľov.
- Zviditeľňovať naše projekty: Rozvíjajte a udržiavajte komunikáciu cez sociálne siete ako LinkedIn, Facebook, Instagram, TikTok, YouTube, HeroHero, YouTube, Google a vedenie propagačných kampaní, aby naše projekty a aktivity získali maximálnu pozornosť.
- Tvorba obsahu: Vytvárajte a koordinujte konzistentný a zmysluplný obsah naprieč všetkými platformami, zlepšujte prepojenie so zákazníkmi a realizujte efektívne promo kampane.
- Manažment webstránok a výkonu: Starajte sa o obsah a optimalizáciu výkonu našich webstránok.
- Analýza a reportovanie: Využívajte analytické nástroje na monitorovanie výkonnosti a pripravujte mesačné reporty, ktoré nám pomôžu lepšie rozumieť našim dosiahnutým výsledkom.

Čo od Vás očakávame:

- Skúsenosti s digitálnym marketingom: Máte prax v správe webstránok a digitálnych kampaní, vrátane CMS, PPC a SEO.

- Expertíza v sociálnych médiách: Máte skúsenosti s plánovaním, tvorbou a propagáciou obsahu na rôznych sociálnych platformách (FB, IG, TT, LI, Youtube, HeroHero).

- Technické a kreatívne zručnosti: Výhodou bude ďalšia kvalifikácia v oblasti webového dizajnu alebo animácie (Canva a pod.)

- Komunikačné zručnosti: Máte výborné písomné a verbálne komunikačné zručnosti (vytváranie textu na web, príprava komunikačného plánu, tém a článkov).

- Analytické myšlienky: Skúsenosti s používaním analytického softvéru a schopnosť vyhodnocovať výkonnosť kampaní (Meta Business Suite, Google Analytics)

- Organizačné schopnosti: Ste schopní vykonávať viacero úloh samostatne, súčasne a efektívne si stanovovať priority a plniť úlohy v stanovenom čase.

Dajte nám expertízu a my Vám zaplatíme. Nedávame falošné sľuby. Nesľubujeme kariérny rast a ani tímovú prácu. Táto práca je pre samostatného experta, ktorý sa rozumie svojej práci a dokáže ju urobiť z domu alebo iného miesta. Ak sa vidíte ako ideálny kandidát, pošlite nám životopis.

- bez časového a geografického obmedzenia
- práca z domu
- zmysluplné projekty

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, reklama

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

Facebook Ads Manager - Expert, Meta Business Suite, Google Ads - Expert, Pinterest Ads - Expert, Facebook Business Manager - Expert, Facebook Analytics - Expert, SEO - Expert, WordPress - Expert, YouTube Channel Manager - Expert, Mailchimp - Expert, Zapier - Expert, Podbean - Expert

Naša spoločnosť MMT Consulting PRO, s.r.o., vznikla v roku 2022 ako partnerská spoločnosť organizácie MMT Consulting, s.r.o., ktorá pôsobí na trhu od roku 2010. Cieľom oboch spoločností je poskytovať konzultačné a poradenské služby so zameranim na oblasť rozvoja ľudských zdrojov a podporu ich optimálneho výkonu. Poskytujeme služby v oblasti vzdelávania, odbornej diagnostiky, rozvoja tímov a pracovného poradenstva. V oblasti HR consulting sa rovnako sústreďujeme na HR marketing, nábor a výber zamestnancov, personálny manažment, projektové riadenie a optimalizáciu procesov našich klientov. Súčasťou ponuky nášho vzdelávania sú rozvojové programy zamerané na manažérske a interpersonálne zručnosti, profesionálny imidž, budovanie personálneho brandu a komunikáciu.
ID: 4778785  Dátum zverejnenia: 24.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac