Všeobecná sestra s odbornou způsobilostí dle Zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění

MMN, a.s.

Místo práce
Metyšova 465, 514 01 Jilemnice, Liberecký kraj
plný úvazek
Termín nástupu
01.03.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

MMN, a.s.
nemocnice Semily hledá všeobecné sestry především na oddělení rehabilitační a následné rehabilitační péče (NRP)
a
nemocnice Jilemnice hledá všeobecné sestry především na oddělení chirurgické, ARO, interní, hemodialýzu a rehabilitační

Zaměstnanecké výhody, benefity

Náborový příspěvek v rozpětí 30.000 - 50. 000 Kč
Odpovídající mzdu
Placené třídenní zdravotní volno
Zajištění bytu k trvalému užívání (velikost dle požadavku) či ubytování
Možnost dalšího vzdělávání, podpora při zvyšování a prohlubování kvalifikace
5 týdnů dovolené
Příspěvek na závodní stravování
Další odměny a benefity dle kolektivní smlouvy

Informace o náboru

Kontakt:
e-mail: [email protected]

MMN, a.s. nemocnice Jilemnice, tel.: +420 481 551 111
Marie Seifertová - hlavní sestra, e-mail: [email protected]
Miluše Podzimková - personální oddělení, e-mail: [email protected]

MMN, a.s. nemocnice Semily, tel.: +420 481 661 111
Bc. Helena Hejduková - hlavní sestra, e-mail: [email protected]
MUDr. Lenka Smetanová - vedoucí lékař NRP, e-mail: [email protected]
Olga Šorfová - personální oddělení, e-mail: [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

chirurgie, ARO, interna, hemodialýza, rehabilitace a následná rehabilitační péče

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Odborná způsobilost dle Zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění.
Specializovaná způsobilost výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MMN, a.s. je zdravotnické zařízení, které zajišťuje dostupnost a kvalitu zdravotní a sociální péče v Libereckém kraji, v České republice.
MMN, a.s. vznikla k 1.lednu 2017 spojením Masarykovy městské nemocnice v Jilemnici a Nemocnice s poliklinikou Semily . Organizačně se skládá ze dvou závodů - Nemocnice Jilemnice a Nemocnice Semily.
ID: 3313797  Dátum zverejnenia: 19.2.2018